Nowe odcinki serialu „Fungisy!” w Cartoon Network

W nowych odcinkach twórcy „Fungisów!”, ze Stephenem P. Nearym na czele, zapraszają do odkrywania Fungisowa. Widzowie otrzymają kolejne okazje do poznawania wesołego świata małego Setha! Start emisji kolejnych przygód zabawnej paczki już 8 lutego na antenie Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji animacji „Fungisy!” w PROGRAMIE TV

W Fungisowie nigdy nie brakuje okazji do zabawy i nauki. Mieszkaniec tej krainy, 10-letni Seth, jest ciekawy świata i uwielbia odkrycia. Tym razem będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o historii miasteczka, w którym mieszka. Lekcje w szkole nie są według niego wystarczające, dlatego postanawia zorganizować z przyjaciółmi archeologiczną wyprawę. Bystry bohater spróbuje również dostać prawdziwą pracę. W tym celu zamieni się w dinozaura – jednak transformacja przysporzy więcej problemów niż ktokolwiek się spodziewał.

W innym odcinku mama Setha, Doktor Nancy, zabroni bohaterowi zbliżać się do głębokiej i niebezpiecznej studni. Jednak pilny uczeń będzie chciał przyjrzeć się jej z bliska! Drobne kłamstewko stanie się ogromnym dylematem, kiedy w studni utkwi Pascal. Mieszkańcy Fungisowa pomyślą, że chłopiec jest tajemniczym potworem… To nie koniec przygód rodzeństwa. Pewnego dnia Seth postanowi napisać sztukę o znaczeniu higieny jamy ustnej. Namówi Pascala, aby został jej reżyserem.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków serialu „Fungisy!” już w poniedziałek 8 lutego o 14:20 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:20.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *