Nowa strona playera Chillizet

Chillizet można już posłuchać na nowej stronie z contentem audio, który jest dostępny pod adresem player.chillizet.pl.

Dzięki nowemu, funkcjonalnemu playerowi można słuchać radia na żywo oraz dostępnych na życzenie podcastów audycji autorskich. Wśród nich m.in. „Passent pasuje” Agaty Passent, czyli rzecz o książkach i ich autorach, „Szczypta Chilli”, w których Dominika Biegańska zabiera słuchaczy w podróż do kulinarnego świata, „Cztery strony piękna” Kaliny Ben Sira dla interesujących się nowościami ze świata urody czy „Spokój w wielkim mieście”, w którym Natasza Kotarska i jej goście inspirują do weekendowej regeneracji i szukają różnych sposobów na relaks. Osoby, które mają ochotę na posłuchanie dobrej, relaksującej muzyki, mogą włączyć jeden z kanałów muzycznych m.in.: „Chillizet African Therapy”, „Chillizet World Jazz”, „Chillizet Jazz”, „Chillizet Soul”, „Chillizet Covers” lub „Chillizet Ladies”.

Chillizet to czwarty brand Eurozetu, który otrzymał nową stronę playera. Tym samym zrealizowaliśmy zapowiadaną kilka miesięcy temu strategię stworzenia dla naszych wszystkich stacji radiowych spójnych stron z contentem audio. Zostały one zbudowane w taki sam sposób, co ułatwia użytkownikom poruszanie się po nich, jednak każda z nich ma swój niepowtarzalny charakter i graficznie nawiązuje do danego brandu, dzięki czemu podkreśla jego indywidualny styl. Dlatego jestem pewien, że nowy player Chillizet – podobnie jak playery pozostałych brandów – zostaną docenione zarówno przez wiernych słuchaczy, jak i tych, którzy dopiero szukają swojego muzycznego miejsca w sieci – mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwis został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie. Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *