Nowa strona radiowej Jedynki

Szybki dostęp do informacji, łatwe wyszukiwanie i przejrzysta wizualnie forma – to nowa strona Programu Pierwszego Polskiego Radia, na której dostępne są m. in. słuchowiska, reportaże, koncerty i wiele innych propozycji oferowanych przez radiową Jedynkę. Użytkownicy mogą na bieżąco śledzić wszystkie informacje dotyczące ich ulubionej stacji radiowej, które prezentowane są w atrakcyjny sposób.

Bardzo się cieszymy, że możemy pokazać Jedynkę w nowej szacie. Strona jest bardziej przyjazna, intuicyjna, bogatsza w formie oraz – co najważniejsze – przejrzysta. Bez trudu mogą Państwo odnaleźć interesujące pozycje, wyszukać piosenkę z naszej playlisty, czy zapoznać się z akcjami Programu 1 Polskiego Radia. Mam poczucie, że oferta programowa, którą mamy w Jedynce, znalazła swój odpowiednik w internecie – mówi Marcin Kusy, Dyrektor-Redaktor Naczelny Programu Pierwszego Polskiego Radia.

Nowa strona Programu 1 Polskiego Radia jest bogata w interaktywne moduły, dzięki którym słuchacze mogą na żywo śledzić aktualności i podążać za wydarzeniami na antenie. – Strona została zbudowana w oparciu o nowoczesne technologie front-end. Dzięki ich zastosowaniu udało nam się znacznie poprawić „doświadczenia użytkownika” (user experience), a przede wszystkim szybkość i responsywność witryny – wyjaśnia Krzysztof Kossowski, Zastępca Dyrektora-Redaktora Naczelnego Informacyjnej Agencji Radiowej. Płynne nawigowanie między zakładkami pozwala użytkownikowi odnieść wrażenie, że całą zawartość może obejrzeć bez ładowania kolejnych podstron. Zmodernizowano również działanie treści audio i wideo. Nowy odtwarzacz audio przyczepiony do karty przeglądarki działa niezależnie od zmieniających się zakładek – w ten sposób użytkownik w każdej chwili może łatwo powrócić do zarządzania odtwarzanymi mediami.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *