NOWA TV z codziennymi informacjami i publicystyką

W telewizji NOWA TV ważną pozycję, oprócz seriali, filmów i programów rozrywkowych, zajmą codzienne informacje i publicystyka.

NOWA TV będzie stacją o charakterze uniwersalnym. W ramówce, oprócz kontentu filmowo-serialowego, ważną pozycję zajmą programy publicystyczne i informacyjne.

Skład zespołu informacyjno-publicystycznego, którego szefem jest Tomasz Sygut, tworzy kilkunastu dziennikarzy pracujących w Warszawie oraz blisko 100 reporterów w całej Polsce. Są to reporterzy m.in. lokalnych stacji radiowych wchodzących w skład grupy ZPR Media, z kilkudziesięciu newsroomów, m.in. w Łodzi, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście, Rzeszowie, Lublinie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Poznaniu oraz na Śląsku.

NOWA TV stawia na osobowości telewizyjne dobrze znane widzom. Na antenie, w roli prowadzących wieczorne wydanie programu informacyjnego, widzowie zobaczą Marka Czyża, Joannę Dunikowską, Jarosława Kulczyckiego oraz Beatę Tadlę. Co wieczór para prezenterów przedstawiać będzie tematy i problemy interesujące widzów z każdego zakątka Polski.  Wyróżnikiem programu będzie sposób prezentowanych na antenie zagadnień oraz przejrzysty, nienacechowany język przekazu.

Chcemy, aby nasz program wyróżniał się w informacyjnym gąszczu formą prezentowania newsów. Położymy akcenty na tematy, których dzisiaj brakuje w głównych serwisach informacyjnych. Będziemy dalej od polityki, a bliżej ludzi i ich codziennych spraw. Najważniejszym punktem odniesienia będzie dla nas człowiek. Pokażemy, jak zmieniająca się rzeczywistość wpływa na jego życie – przekonuje Tomasz Sygut.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *