NOWA TV w ciągu miesiąca zgromadziła 32000 fanów na Facebooku

Profil telewizji NOWA TV na Facebooku, od czasu debiutu stacji na MUX-8, cieszy się wśród użytkowników popularnością. W ciągu miesiąca polubiło go ponad 32000 osób i liczba ta nadal rośnie.

2 grudnia zaplanowana została akcja specjalna „NOWA TV – wieczór na Facebooku”, polegająca na emisji na fanpage’u stacji trzech programów z oferty telewizji NOWA TV.

Wybrane programy do emisji 2 grudnia na fanpage’u NOWEJ TV na Facebooku to: główny program informacyjny NOWEJ TV „24 godziny” (transmisja aktualnego wydania, emitowanego w tym samym czasie na żywo w NOWEJ TV), odcinek „Nowej Rewii Kabaretowej” z udziałem Kabaretu Skeczów Męczących oraz odcinek serialu „Redakcja. Dział Śledczy”, pt. „Dom starców”. Każdy z programów poprzedzony będzie krótką zapowiedzią.

Ze względu na zmieniające się trendy i zachowania konsumentów, zakres narzędzi, które odbiorcy mają do dyspozycji stale poszerza się. Niewątpliwie jedną z ważniejszych ról odgrywają media społecznościowe, które z racji dynamiki rozwoju oraz charakteru stanowią ważny kanał komunikacji naszej telewizji z otoczeniem. Telewizja NOWA TV debiutowała na rynku telewizyjnym niespełna miesiąc temu, a już teraz na facebookowym  fanpage’u stacji mamy ponad 32000 użytkowników, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie. Prowadzimy komunikację intensywnego dialogu z naszymi widzami niezależnie od tego, jak odbierają nasz program. Akcja „Nowa TV – wieczór na Facebooku” jest naszym pionierskim projektem, który służy realizacji celów biznesowych – mówi Ewa Lampart, dyrektor zarządzająca NOWA TV.

Emisja specjalnego bloku na Facebooku „NOWA TV – wieczór na Facebooku” rozpocznie się o godzinie 18:30. Programy nadawane będą jeden po drugim.

Dodatkowo, główny program informacyjny telewizji NOWA TV – „24 godziny” będzie miał równoległą emisję na fanpage’ach wybranych mediów związanych z grupą ZPR Media: regionalnych oddziałów eskainfo.pl oraz portalu se.pl. Program będzie można zobaczyć na portalach internetowych: nowa.tv, se.pl oraz w serwisie eskago.pl.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *