Miniserial „Wielkie kłamstewka” w HBO

20 lutego 2017 roku na antenie HBO i online w HBO GO zadebiutuje nowy siedmioodcinkowy miniserial produkcji HBO „Wielkie kłamstewka”. W rolach głównych występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern i Alexander Skarsgard.

Miniserial, oparty na bestsellerowej powieści Liane Moriarty pod tym samym tytułem, to przewrotny, pełen czarnego humoru dramat. Jego bohaterkami są trzy matki pierwszoklasistów – zmagają się one z karierą zawodową i macierzyństwem. Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś bardziej złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos, a każdy mieszkaniec chętnie wskaże winnych.

W głównych rolach występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgard, Laura Dern, Adam Scott, Zoe Kravitz, James Tupper i Jeffrey Nordling. Reżyserem miniserialu „Wielkie kłamstewka” jest Jean-Marc Vallée („Witaj w klubie”, „Dzika droga”). Autorem scenariusza jest David E. Kelley. Producentami wykonawczymi są Reese Witherspoon, Bruna Papandrea, Nicole Kidman, Per Saari, David E. Kelly, Jean-Marc Vallée, Nathan Ross i Gregg Fienberg. Barbara Hall i Liane Moriarty pełnią funkcję producentek.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *