Vectra przed Świętami wzbogaca ofertę o 7 kolejnych kanałów

Na początku grudnia 2016 roku abonenci Vectry otrzymają dostęp do nowych programów telewizyjnych. Już 6 grudnia oferta cyfrowa operatora zostanie wzbogacona o 6 kanałów, tj. Discovery Historia, Eleven Extra, ZEBRRA.tv, METRO, WP i NOWA TV. Co więcej 2 stycznia 2017 dołączy do niej kolejny program w jakości HD – Food Network. Po zmianach Vectra będzie oferowała jedną z atrakcyjniejszych propozycji na rynku z 84 programami w jakości HD.

Discovery Historia dostępny będzie w pakiecie złotym i platynowym (pozycja EPG 519), Eleven Extra w pakiecie ELEVEN (pozycja EPG 232), ZEBRRA.tv w pakiecie złotym i platynowym (pozycja EPG 828), METRO, WP i NOWA TV w pakiecie stalowym, srebrnym, złotym i platynowym (pozycja EPG kolejno 192, 194 i 193) a Food Network w pakiecie srebrnym, złotym i platynowym (pozycja EPG 148).

Nasza oferta programowa systematycznie jest wzbogacana i uzupełniania o nowe pozycje. Rozbudowując ją dbamy o potrzeby każdego członka rodziny. Szczególne miejsce w Vectrze zajmują kanały sportowe, które stale poszerzamy. Dowodem na to jest włączenie programu Eleven Extra. Zatem cieszymy się, że w długie jesienno-zimowe wieczory abonenci Vectry, w gronie rodziny i przyjaciół, będą mogli wspólnie spędzić czas korzystając z tak atrakcyjnej rozrywki – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *