W styczniu 2017 roku NOWA TV zaproponuje widzom cykl “Gwiazdorskie poniedziałki”, w którym pokazane zostaną filmy z udziałem gwiazd światowego kina.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym NOWA TV

Począwszy od 2 stycznia, w każdy kolejny poniedziałek o godzinie 20:00 na widzów czeka film z udziałem gwiazd światowego kina.

Cykl rozpocznie komediodramat “W chmurach” (ang. “Up in the air”) ze znakomitą kreacją George’a Clooneya w roli specjalisty od zwalniania pracowników, czarującego uwodziciela Ryana Binghama. Film w reżyserii Jasona Reitmana zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów. Dostał 6 nominacji do Oscara (między innymi dla Clooney’a za pierwszoplanową rolę męską) oraz otrzymał nagrodę Emmy za najlepszy scenariusz.

W kolejny poniedziałek (9 stycznia) odbędzie się polska premiera obrazu z udziałem Johna Travolty pt. “Burza” (ang. “Life on the Line”). Beau zajmuje się naprawianiem linii wysokiego napięcia. Jego praca jest bardzo niebezpieczna. Kiedy w trakcie wykonywania zadania ginie jego brat Beau postanawia roztoczyć opiekę nad osieroconą bratanicą Bailey (Kate Bosworth). W jednej z ról widzowie zobaczą także Sharon Stone.

Tydzień później (16 stycznia) NOWA TV zaprasza na spotkanie z bohaterami filmu “Przekroczyć granicę” (ang. “Across the Line: The Exodus of Charlie Wright”), opowiadającego o ucieczce nieuczciwego finansisty (Aidan Quinn) przed odpowiedzialnością. W filmie występują także Andy Garcia oraz Luke Goss.

Przedostatni poniedziałek stycznia (23 stycznia) będzie prawdziwą gratką dla miłośników Mickeya Rourke’a. NOWA TV po raz pierwszy w Polsce pokaże film z udziałem gwiazdy “Zapaśnika” i “9 i ½ tygodnia”. Twórcy “Krwawej gry” (ang. “Blunt Force Trauma”) zabiorą widzów w świat nietypowych i nielegalnych walk na śmierć i życie.

Styczniowe spotkania ze znakomitymi aktorami zakończy emisja “Frankensteina” (ang. “Mary Shelly’s Frankenstein”). W rolę słynnego potwora brawurowo wcielił się zdobywca dwóch Oscarów – Robert De Niro. Na planie partnerowali mu Kenneth Branagh, Helena Bonham Carter oraz Ian Holm.

Źródło: Grupa ZPR Media