NOWA TV z cyklem filmowym „Gwiazdorskie poniedziałki”

W styczniu 2017 roku NOWA TV zaproponuje widzom cykl „Gwiazdorskie poniedziałki”, w którym pokazane zostaną filmy z udziałem gwiazd światowego kina.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym NOWA TV

Począwszy od 2 stycznia, w każdy kolejny poniedziałek o godzinie 20:00 na widzów czeka film z udziałem gwiazd światowego kina.

Cykl rozpocznie komediodramat „W chmurach” (ang. „Up in the air”) ze znakomitą kreacją George’a Clooneya w roli specjalisty od zwalniania pracowników, czarującego uwodziciela Ryana Binghama. Film w reżyserii Jasona Reitmana zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów. Dostał 6 nominacji do Oscara (między innymi dla Clooney’a za pierwszoplanową rolę męską) oraz otrzymał nagrodę Emmy za najlepszy scenariusz.

W kolejny poniedziałek (9 stycznia) odbędzie się polska premiera obrazu z udziałem Johna Travolty pt. „Burza” (ang. „Life on the Line”). Beau zajmuje się naprawianiem linii wysokiego napięcia. Jego praca jest bardzo niebezpieczna. Kiedy w trakcie wykonywania zadania ginie jego brat Beau postanawia roztoczyć opiekę nad osieroconą bratanicą Bailey (Kate Bosworth). W jednej z ról widzowie zobaczą także Sharon Stone.

Tydzień później (16 stycznia) NOWA TV zaprasza na spotkanie z bohaterami filmu „Przekroczyć granicę” (ang. „Across the Line: The Exodus of Charlie Wright”), opowiadającego o ucieczce nieuczciwego finansisty (Aidan Quinn) przed odpowiedzialnością. W filmie występują także Andy Garcia oraz Luke Goss.

Przedostatni poniedziałek stycznia (23 stycznia) będzie prawdziwą gratką dla miłośników Mickeya Rourke’a. NOWA TV po raz pierwszy w Polsce pokaże film z udziałem gwiazdy „Zapaśnika” i „9 i ½ tygodnia”. Twórcy „Krwawej gry” (ang. „Blunt Force Trauma”) zabiorą widzów w świat nietypowych i nielegalnych walk na śmierć i życie.

Styczniowe spotkania ze znakomitymi aktorami zakończy emisja „Frankensteina” (ang. „Mary Shelly’s Frankenstein”). W rolę słynnego potwora brawurowo wcielił się zdobywca dwóch Oscarów – Robert De Niro. Na planie partnerowali mu Kenneth Branagh, Helena Bonham Carter oraz Ian Holm.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *