2. sezon serialu „Scenki z życia” na FOX Comedy

Trzy skrajnie różne pokolenia to kilkanaście osobowości, które w połączeniu gwarantują potężną dawkę ciepłego i inteligentnego humoru dla każdego. 2. sezon „Scenek z życia” w środę, 21 grudnia 2016 roku, o godzinie 22:00 na FOX Comedy.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym FOX Comedy

Tytułowe „Scenki z życia” przedstawiają losy członków rodziny Shortów, a każdy odcinek składa się z czterech historii, których narracja prowadzona jest z perspektywy innego bohatera. W nowym sezonie telewidzowie będą mieli szansę przyjrzeć się jeszcze bliżej starszemu pokoleniu. 2. sezon będzie obfitował w perypetie dziadków, którzy skonfrontują swoją wizję świata z poglądem na życie swoich dzieci i wnucząt.

W nadchodzącej serii Heather (Betsy Brandt, „Magic Mike”) i Tim (Dan Bakkedahl) zmierzają do unieważnienia – zawartego ich zdaniem za wcześnie – małżeństwa swojego syna Tylera (Niall Cunningham). Z kolei Matt (Thomas Sadoski) rozpoczyna wspólne życie z Collen (Angelique Cabral) i jej… zaborczą współlokatorką, co skutkuje często zabawnymi sytuacjami. Senior rodu John (James Brolin) znajduje się w szpitalu po przypadkowym zażyciu nieodpowiedniej dawki leku, a Jen (Zoe Lister-Jones) i Greg (Colin Hanks) stają przed wyzwaniem poradzenia sobie z trudnym dla siebie wydarzeniem. Jak na to wszystko zareaguje rodzina? Odpowiedź już w środę, 21 grudnia, o godzinie 22:00.

„Scenki z życia”

Premiera: środa, 21 grudnia, godzina 22:00
Emisja: środa, godzina 22:30

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *