Nowa usługa nagrywania w chmurze dostępna w Cyfrowym Polsacie

Z myślą o wygodzie swoich klientów, Cyfrowy Polsat sukcesywnie wprowadza nowe rozwiązania. Od czerwca w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV będzie dostępna usługa nagrywania w chmurze – nPVR, która pozwoli na przechowywanie nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni.

Cyfrowy Polsat od lat konsekwentnie rozwija swoje usługi i stawia na innowacyjne rozwiązania. Uzupełnieniem nowoczesnych funkcji TimeShift, reStart, CatchUp jest zupełnie nowa usługa nPVR, umożliwiająca nagrywanie bez konieczności posiadania dysku twardego.

Można z niej skorzystać na dekoderach satelitarnych EVOBOX HD i EVOBOX LITE oraz EVOBOX IP w telewizji kablowej IPTV, a klient otrzymuje dostęp do przestrzeni, która pozwoli mu pomieścić nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni.

Dzięki temu rozwiązaniu, na wybranych kanałach, można nagrywać trwający program oraz planować nagrania w przyszłości z poziomu przewodnika TV (EPG). Nagrywanie odbywa się w chmurze, bez konieczności wykorzystywania fizycznych nośników takich jak twardy dysk czy pendrive.

Oferowana przez Cyfrowy Polsat nowa usługa nPVR dostępna jest w dwóch wariantach:

– START: umożliwiającym przechowywanie do 100 godzin nagrań przez 30 dni.
W pakietach M i L dostepny bez dodatkowych opłat, a w pakiecie S – w cenie 5 zł miesięczne.

– MAX: umożliwiającym przechowywanie do 1500 godzin nagrań przez 120 dni, w cenie 15 zł miesięcznie.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *