Nowe „Atomówki” na antenie Cartoon Network

Trzy dzielne dziewczynki: Bójka, Bajka i Brawurka znów będą bohatersko ratować świat w nowych, odświeżonych odcinkach kultowych „Atomówek”. Premiera nowego, pełnego akcji sezonu serialu w sobotę, 23 kwietnia 2016 roku, na antenie Cartoon Network.

Jedenaście premierowych odcinków serialu widzowie będą mogli oglądać w weekendy o godzinie 8:30, a powtórki o godzinie 19:00. Wyjątkowo w dniu premiery stacja wyemituje 2 pierwsze odcinki pod rząd.

W wyniku nieudanego eksperymentu profesora Atomusa przyszły na świat Bójka, Bajka i Brawurka – obdarzone nadludzkimi mocami i zupełnie odmiennymi charakterami. Jako tytułowe Atomówki wspólnie bronią dzielnie mieszkańców swojego rodzinnego miasteczka Townsville przed zakusami złoczyńców, dążących za wszelką cenę do przejęcia władzy nad światem. Godzą codzienne szkolne obowiązki z walką ze złem, co nie jest łatwym zadaniem.

W zupełnie nowych odcinkach serialu na drodze trzech uroczych i zabawnych dziewczynek: bystrej i pogodnej Bójki, wrażliwej Bajki oraz prawdziwej twardzielki – Brawurki, staną złośliwi niegodziwcy: Mojo Jojo, On i Księżniczka Forsiasta, z którymi przyjdzie się im na nowo zmierzyć. Jednak uzbrojone w potężne supermoce Atomówki, z pomocą profesora Atomusa i Burmistrza Townsville, udowadniają, że można ocalić świat.

Serial to jedna z najbardziej nagrodzonych produkcji Cartoon Network. Dzieło Craiga McCrackena, które miało swoją premierę w 1998 roku i doczekało się 78 odcinków, ma na swoim koncie dwie prestiżowe nagrody Emmy wraz pięcioma nominacjami oraz niezliczoną liczbę wyróżnień z zakresu animacji. Serial doczekał się także w 2002 roku pełnometrażowego filmu wyprodukowanego przez wytwórnię Warner Bros.

Osiągając sprzedaż w wysokości 2,5 miliarda dolarów, „Atomówki” to jedna z najbardziej dochodowych marek w historii Cartoon Network. Najnowszą gratką dla fanów serialu jest modowa współpraca Atomówek i Jeremy’ego Scotta, która stanowi oficjalną część kolekcji Moschino na wiosnę 2016. Zabawki na licencji Atomówek firmy Spin Master zadebiutują na początku 2017 roku. Zaplanowana jest również współpraca z firmami Cardinal Industries, Inc., Disguise, Funko, Pressman Toy Corp., A&A Global i Toy Factory. Nowa oferta zabawek obejmie m.in. lalki, figurki, zestawy do gier, puzzle.

Już teraz fani Cartoon Network mają okazję pomóc Atomówkom pokonać głównego ich przeciwnika, złego Mojo Jojo w specjalnej grze dostępnej na stronie www.ppg.cartoonnetwork.pl/, gdzie wkrótce znajdzie się jeszcze więcej Atomówkowych atrakcji.

Emisja zupełnie nowych odcinków „Atomówek” od 23 kwietnia w soboty i niedziele o godzinie 8:30.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *