Chillizet wprowadza nową ramówkę, liner oraz strategię muzyczną. Do stacji dołączają Agata Passent, Paweł Juzwuk, kolektyw DJski “Soul Service” oraz Maciej “Envee” Goliński.

W październikowej ramówce pojawią się nowe pasma i audycje autorskie. Część dotychczasowych programów zostanie dostosowana do nowej formuły stacji. Niezmiennie, Chillizet pozostaje przewodnikiem po szeroko rozumianej kulturze, wielkomiejskim stylu życia, światowych trendach w muzyce, czy nowych technologiach. Muzycznie stacja odchodzi od brzmień elektronicznych na rzecz pozytywnych dźwięków z pogranicza chilloutu, soul, funk i jazzu z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów i elementów karaibskich wibracji. Chillizet kieruje swój program do osób poszukujących inspiracji, komfortu, wysublimowanych dźwięków i oferty kultury wyższej z dala od zgiełku, plotek i polityki. Nowy liner stacji brzmi: “Jest dobrze”.

Od 3 października gospodynią nowej porannej audycji “Dobry początek” (7-10) będzie Dominika Biegańska. W tygodniu między 10 a 17 pasmo “Dobry klimat” poprowadzą Rafał Turowski, Magdalena Bauer i Dagmara Kowalska. Od 17 do 20 na “Dobry wieczór” zaprosi Iwona Kutyna. W piątki o 10 pojawi się dwugodzinny program “Ład emocjonalny” Łady Drozdy. Muzyczne audycje autorskie będzie można usłyszeć po 20: “Jeremikana” Jeremiego Pedowicza (poniedziałek), “Soul Service” (wtorek), “Czyli Ulewicz” Macieja Ulewicza (środa), “Dźwięki nieoczywiste” Kuby Badacha/Marka Napiórkowskiego i koncerty “Jazz 12/14” (czwartek), “Strona B” Marcina Wojciechowskiego i “Envee czyli set” (piątek), “Porządne dziewczyny” (sobota) oraz “Mixtura” Pawła Juzwuka (niedziela).

W weekendowe poranki przed mikrofonem zasiądzie Natasza Kotarska, która poprowadzi “Spokój w wielkim mieście” (8-10). W soboty o 10 pojawi się “Passent pasuje” nowa autorska audycja literacko-społeczna Agaty Passent. W niedzielę o tej samej porze “Sukces pisany szminką” Olgi Kozierowskiej, a godzinę później “Cztery strony piękna” Kaliny Ben Sira. Weekendowe pasma “Dobry klimat” poprowadzą: Rafał Turowski, opowiadający o podróżach i teatrze; Kuba Sito, który zaprezentuje światowe nowinki technologiczne; oraz Jeremi Pedowicz.

Ze stacją pożegnali się Novika oraz Bartek Winczewski.

Źródło: Eurozet

Share and Enjoy !

0Shares
0 0