Nowe brzmienie i oferta programowa Chillizet

Chillizet wprowadza nową ramówkę, liner oraz strategię muzyczną. Do stacji dołączają Agata Passent, Paweł Juzwuk, kolektyw DJski „Soul Service” oraz Maciej „Envee” Goliński.

W październikowej ramówce pojawią się nowe pasma i audycje autorskie. Część dotychczasowych programów zostanie dostosowana do nowej formuły stacji. Niezmiennie, Chillizet pozostaje przewodnikiem po szeroko rozumianej kulturze, wielkomiejskim stylu życia, światowych trendach w muzyce, czy nowych technologiach. Muzycznie stacja odchodzi od brzmień elektronicznych na rzecz pozytywnych dźwięków z pogranicza chilloutu, soul, funk i jazzu z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów i elementów karaibskich wibracji. Chillizet kieruje swój program do osób poszukujących inspiracji, komfortu, wysublimowanych dźwięków i oferty kultury wyższej z dala od zgiełku, plotek i polityki. Nowy liner stacji brzmi: „Jest dobrze”.

Od 3 października gospodynią nowej porannej audycji „Dobry początek” (7-10) będzie Dominika Biegańska. W tygodniu między 10 a 17 pasmo „Dobry klimat” poprowadzą Rafał Turowski, Magdalena Bauer i Dagmara Kowalska. Od 17 do 20 na „Dobry wieczór” zaprosi Iwona Kutyna. W piątki o 10 pojawi się dwugodzinny program „Ład emocjonalny” Łady Drozdy. Muzyczne audycje autorskie będzie można usłyszeć po 20: „Jeremikana” Jeremiego Pedowicza (poniedziałek), „Soul Service” (wtorek), „Czyli Ulewicz” Macieja Ulewicza (środa), „Dźwięki nieoczywiste” Kuby Badacha/Marka Napiórkowskiego i koncerty „Jazz 12/14” (czwartek), „Strona B” Marcina Wojciechowskiego i „Envee czyli set” (piątek), „Porządne dziewczyny” (sobota) oraz „Mixtura” Pawła Juzwuka (niedziela).

W weekendowe poranki przed mikrofonem zasiądzie Natasza Kotarska, która poprowadzi „Spokój w wielkim mieście” (8-10). W soboty o 10 pojawi się „Passent pasuje” nowa autorska audycja literacko-społeczna Agaty Passent. W niedzielę o tej samej porze „Sukces pisany szminką” Olgi Kozierowskiej, a godzinę później „Cztery strony piękna” Kaliny Ben Sira. Weekendowe pasma „Dobry klimat” poprowadzą: Rafał Turowski, opowiadający o podróżach i teatrze; Kuba Sito, który zaprezentuje światowe nowinki technologiczne; oraz Jeremi Pedowicz.

Ze stacją pożegnali się Novika oraz Bartek Winczewski.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *