Nowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher i Cecelii Ahern w Romance TV

Od miłości do zdrady i nienawiści, od wielkiej radości do ogromnego smutku, od szczerej przyjaźni po skrzętnie skrywane tajemnice – stacja Romance TV we wrześniu zaprasza na pełne emocji premierowe odcinki nowych ekranizacji bestsellerowych popularnych pisarek: Rosamunde Pilcher i Cecelii Ahern. To nowe, wspaniałe historie inspirowane wydarzeniami z prawdziwego życia do oglądania i dla kobiet, i dla mężczyzn.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Na chłodne jesienne, wrześniowe wieczory stacja Romance TV przygotowała gorące premiery będące ekranizacjami bestsellerowych powieści Rosamunde Pilcher i Cecelii Ahern. We wtorek 21 września o godz. 20.00 widzowie będą mogli obejrzeć nowy odcinek „Przepowiednia” na kanwie książki uwielbianej i czytanej na całym świecie Rosamunde Pilcher, a w czwartek 30 września od godz. 16.15 stacja wyemituje specjalny program z okazji 40. urodzin Cecelii Ahern, w którym znajdą się trzy filmowe adaptacje jej twórczości.

Cecelia Ahern, córka byłego premiera Irlandii, Bertiego Aherna, już w dzieciństwie pasjonowała się pisaniem opowiadań i komiksów. Kontynuacją tej młodzieńczej pasji były studia dziennikarskie na uczelni Griffith College w Dublinie. Cecelia Ahern wystąpiła także w zespole Shimma w krajowym finale konkursu Eurowizji w 2000, zajmując trzecie miejsce. Kariera pisarska Ahern rozpoczęła się w 2004 roku. Wtedy została opublikowana jej debiutancka powieść „PS. Kocham cię”, którą napisała w roku 2002 jako dwudziestojednolatka. Książka błyskawicznie stała się bestsellerem w Irlandii i nie tylko. Została sprzedana do 50 krajów świata, przetłumaczona na 15 języków i okrzyknięta bestsellerem w USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Holandii. Wielki sukces odniosły również następne jej powieści, które uhonorowano wieloma nagrodami. Utalentowana pisarka współpracuje również z telewizją i jest producentką serialu komediowego telewizji ABC – Samantha Who?. 30 września pisarka obchodzi 40. urodziny. Sto lat!

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *