Red Carpet TV na Tik Toku

Telewizja Red Carpet TV, dołączyła do posiadaczy konta w aplikacji mobilnej Tik Tok. Od tej pory widzowie będę mogli obserwować co dzieje się w show – biznesie również za pośrednictwem tej platformy. Warto podkreślić, iż Tik Tok to obecnie jedna z najbardziej popularnych platform społecznościowych na świecie.

Sprawdź ofertę kanału Red Carpet TV w PROGRAMIE TV

Relacje z czerwonych dywanów, ścianki, premiery filmowe, plany zdjęciowe oraz zabawne sytuacje zza kulis. Show – biznes z trochę innej, humorystycznej strony. To wszystko na nowym profilu Tik Tok, telewizji Red Carpet TV. Od dawna profile Red Carpet obserwuje wiele osób, na Instagramie, Facebooku, czy też YouTube. Teraz również czas na Tik Tok. Biorąc pod uwagę tematykę telewizji, bez wątpienia profil ten będzie bardzo różnorodny i dostarczy obserwującym dużo ciekawych treści. Bez wątpienia będą one dostosowane tak, by spełniać oczekiwania tego medium.

Wszystko to, w trosce o każdego widza oraz zapewnieniu jak największej interakcji. Kanał Red Carpet TV jest obecny w większości sieci Kablowych w Polsce, na Platformie C+ oraz dwóch naziemnych Multipleksach DVB-T (TVT oraz MWE Radomsko).

Źródło: Red Carpet Media Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *