Nowe odcinki 3. sezonu „Jasia Fasoli” w Boomerangu

Ten nietypowy bohater już wiele lat temu podbił serca widzów na całym świecie. Nieco niezdarny, lecz sprytny Jaś Fasola znajdzie wyjście z każdych, nawet najdziwniejszych problemów. Stacja Boomerang zaprasza na premierowe odcinki „Jasia Fasoli” i specjalny weekendowy maraton w listopadzie.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Jaś Fasola ma charakterystyczny samochód – zielonego garbusa. Tą pozornie starą maszyną jest w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie czekają na niego kolejne przygody! Niezwykły charakter Jasia to źródło wielu niespodziewanych i zabawnych sytuacji. W każdej z nich towarzyszy mu nieodzowny przyjaciel – mały, pluszowy miś Teddy. Na swojej drodze spotykają postaci, które często chcą pomieszać im szyki. Jednak sprytny dżentelmen zawsze wykaraska się z tarapatów i problemów.

W pierwszym z premierowych odcinków Jaś będzie musiał poradzić sobie z Panią Wicket, od której wynajmuje mieszkanie. Jednak nie będzie mu dane zaznać spokojnego życia – padnie ofiarą inwazji pcheł! Jaś zdecyduje się też zbić fortunę na parzeniu kawy, kiedy odkryje, że filiżanka tego napoju kosztuje niemałe pieniądze. To nie jedyna próba zarobienia pieniędzy, której podejmie się Pan Fasola. Dowiaduje się również, że w okolicy odbywa się konkurs piękności i postanawia zdobyć pierwsze miejsce, namawiając kota Scrappera, aby w nim wystartował. Kiedy indziej zawalczy o uczucie ukochanej Irmy, jednak na horyzoncie pojawi się poważny rywal.

Każdy widz Boomeranga, któremu nigdy dość zabawnych przypadków z życia bohatera, może cieszyć się dodatkowo „Weekendem z Jasiem Fasolą”! Przez dwa dni emitowane będą znane i lubiane odcinki serialu.

Premiera nowych odcinków 3 sezonu w poniedziałek 16 listopada o 14:00, emisja od poniedziałku do piątku o 14:00. Premiera „Weekendu z Jasiem Fasolą” w sobotę 14 listopada o 14:00, emisja w soboty i niedziele od 14:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *