Premiera „Między nami, misiami: Film” na Cartoon Network

21 listopada o 15:20 na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera długo wyczekiwanej produkcji. „Między nami, misiami: Film” opiera się na wielokrotnie nagradzanym serialu wyreżyserowanym przez Daniela Chonga. Opowiada o losach trzech misiów, które żyją w świecie ludzi i uwielbiają miejskie przygody. Jednak ich sąsiedzi nie podzielają tego entuzjazmu… W filmie usłyszymy Dawida Kwiatkowskiego, który udzielił głosu postaci Pizza Szczura.

Sprawdź godziny emisji audycji „Między nami, misiami: Film” w PROGRAMIE TV

„Między nami, misiami: Film” przedstawia zabawne przygody trójki braci Grizza, Pandy i Lodomira, którzy udali się w szaloną podróż do Kanady po tym, jak nieświadomie doprowadzili do spustoszenia w rejonie Zatoki San Francisco. Bohaterowie poprzez swoje wesołe wybryki spowodowali szereg skarg mieszkańców. Zostali wytropieni przez agenta z Wydziału Kontroli Dzikiej Natury i od tego czasu zwiedzają kraj swoim fioletowym samochodem. Na swojej drodze poznają nowe, wspaniałe postacie, jednocześnie nie zapominając o zabawie! Animowana komedia, której premiera odbędzie się już niebawem, porusza tematy akceptacji i przyjaźni.

Dawid Kwiatkowski w „Między nami, misiami: Film”

Na specjalne zaproszenie Cartoon Network, Dawid Kwiatkowski – znany polski piosenkarz, autor tekstów, juror wielu programów rozrywkowych – użyczył głosu jednemu z bohaterów w produkcji „Między nami, misiami: Film”. Dawid mając na swoim koncie już kilka ról dubbingowych, podjął się kolejnego wyzwania! Tym razem odgrywana przez wokalistę postać, podobnie jak on sam – obraca się w świecie show biznesu, mierząc się z cieniami i blaskami sławy.

Kocham dubbing! W podskokach biegłem do studia, by podołać temu wyzwaniu i wcielić się w postać Pizza Szczura. A to wcale nie było takie łatwe! – komentuje Dawid.

Bohater jest głodnym sławy celebrytą, który stara się uzyskać coraz większą liczbę fanów. Widzowie zobaczą po raz pierwszy Pizza Szczura w nietypowej dla Grizza, Lodomira i Pandy sytuacji. W konsekwencji wydarzeń, jego gwiazdorska nieustępliwość sprawi, że misie będą musiały się sporo nagimnastykować, by wybrnąć z tarapatów! Jak skomentował sam Kwiatkowski:

Znalazłem jednak z tym bohaterem wspólny mianownik. Zwykle musimy coś namieszać czy zepsuć, ale na koniec zawsze wychodzimy z tego z tarczą i w dodatku – pomagając przy tym innym. Nie mogę doczekać się efektów mojego gościnnego udziału w „Między nami, misiami: Film”.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera produkcji „Między nami, misiami: Film” odbędzie się 21 listopada o godz. 15:20 na Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *