Nowe odcinki kreskówki „Mush-Mush i Grzybaszki” w Boomerangu

30 sierpnia br. Boomerang zaprasza na premierę nowych odcinków kreskówki „Mush-Mush i Grzybaszki”! Grzybobony zamiast zabobonów, pościg przez krzewy i szachy z mchu – wszystko to jest możliwe w świecie Grzybaszków. Emisja serialu o ekscytujących przygodach mieszkańców Grzybton już 30 sierpnia o 17:00.

Sprawdź godziny emisji kreskówki „Mush-Mush i Grzybaszki” w PROGRAMIE TV

Mogło by się wydawać, że leśne runo nie skrywa żadnych tajemnic. Nic bardziej mylnego! To tam znajduje się kolorowe miasteczko Grzybton. Mieszkają w nim Grzybaszki. Mały Mush-Mush jest niezłym zawadiaką i wciąż szuka okazji do psot. Pomaga mu supermądry Chep i roztropna Lilit. Towarzyszy im też cała plejada nietuzinkowych postaci.

W nowych odcinkach utalentowani bohaterowie sprawdzą, czy zabobonne historie, zwane Grzybobonami, są prawdziwe. Zagrają w szachy z mchu, a Mush-Mush będzie chciał zorganizować wyścig.

Podwójna dawka przygód czeka na widzów w odcinkach specjalnych. Tam Chep, Lilit i Mush-Mush wyruszą na ratunek wysychającemu lasowi i przeżyją wiele innych perypetii.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków „Mush-Mush i Grzybaszki” już w poniedziałek 30 sierpnia o 17:00 w Boomerang. Emisja codziennie o 17:00 w Boomerang.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *