Nowe odcinki „Ligi Sprawiedliwych” w Cartoon Network

Black Adam ucieka z więzienia i po raz kolejny zagraża światu. Członkowie Ligi Sprawiedliwych muszą zjednoczyć siły, by powstrzymać groźnego wroga. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Liga Sprawiedliwych” w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 20:10 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Członkowie Ligi Sprawiedliwych dobrze znani z komiksów DC Comics stają przed kolejnym wyzwaniem. W obliczu wspólnego wroga znów muszą zjednoczyć siły i zrobią wszystko, by uratować świat. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się z Black Adamem, który ucieka z więzienia i stanowi bardzo poważne zagrożenie. Bohaterowie muszą przygotować się na wyczerpującą walkę z wrogiem. O tym, kto wyjdzie zwycięsko z decydującego pojedynku, widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki pierwszego sezonu serialu.

Superbohaterów czeka nie tylko pojedynek z Black Adamem. Będą też musieli stanąć w obronie planety Oa, która zostanie zaatakowana przez Larfleeze. Członkowie Ligi Sprwiedliwych udadzą się na Oa, kiedy tylko dowiedzą się o ataku. Superman i Metamorpho spróbują powstrzymać prześladowcę, nim będzie za późno. To jednak nie koniec problemów głównych bohaterów. Czeka ich jeszcze uratowanie Barmana z niewoli i pokonanie Djinn Uthool’a, który chce doprowadzić do wybuchu i zniszczenia kuli ziemskiej.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Liga Sprawiedliwych” w niedzielę 23 kwietnia na antenie Cartoon Network. Emisja w każdą niedzielę o godzinie 20:10.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *