Vectra wzbogaca ofertę cyfrową o kanały Golf Channel i E-SPORT

20 kwietnia w ofercie cyfrowej Vectry pojawią się dwa nowe kanały w jakości HD: Golf Channel Polska oraz E-SPORT. Zostaną one włączone do pakietu Sport na Ostro i tym samym zwiększą liczbę programów nadawanych w wysokiej rozdzielczości do 108. Dzięki wzbogaceniu oferty programowej Vectra będzie oferowała jedną z atrakcyjniejszych propozycji na rynku, zarówno pod względem ilości kanałów sportowych, jak również tych nadawanych w jakości HD.

Vectra stale wzbogaca ofertę programową, dostosowując ją do oczekiwań i potrzeb abonentów. Dzięki najbliższym zmianom widzowie otrzymają dostęp do naprawdę bogatej i różnorodnej propozycji, jeśli chodzi o ofertę sportową. Od 20 kwietnia Golf Channel Polska dostępny będzie w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216 a E-SPORT na pozycji EPG 214.

Systematycznie wzbogacamy i uzupełniamy naszą ofertę programową o nowe pozycje, co sprawia że jesteśmy jednym z liderów na rynku, jeśli chodzi o jej bogactwo. Rozbudowując programming dbamy o potrzeby każdego członka rodziny. Szczególne miejsce w Vectrze zajmuje oferta kanałów sportowych. Wprowadzając dwa nowe programy zaoferujemy naszym abonentom jeszcze więcej sportowych emocji z ciekawym contentem – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Po włączeniu programu Golf Channel Polska i E-SPORT w ofercie Vectry będzie aż 245 programów, w tym 108 w jakości HD. Oferta Vectry to również 8 pakietów Premium o różnorodnej tematyce – film, sport, erotyka. Także 16 programów radiowych nadawanych cyfrowo. Poprzez bezpłatną usługę TV Online abonenci Vectry mogą oglądać 100 wybranych programów telewizyjnych na komputerze, a także na urządzeniach mobilnych (tablet, smartfon), korzystając z aplikacji Vectra TV Online.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *