Nowe odcinki „Między nami, misiami” w Cartoon Network

W maju 2016 roku na widzów Cartoon Network czekają nowe przygody trzech niesfornych misiów: Grizza, Pandy i Lodomira. Bracia podejmą kolejne, niełatwe próby zgłębienia zasad, jakie rządzą światem ludzi. Premiera nowych odcinków serialu „Między nami, misiami” 16 maja, emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Grizz, Panda i Lodomir w kolejnych odcinkach pierwszego sezonu serialu „Między nami, misiami” nie przestaną zadziwiać widzów umiejętnością wpadania w rozmaite tarapaty. Sympatyczne misie staną przed wyzwaniem znalezienia pierwszej pracy, która pozwoli im na zebranie pieniędzy na naprawę ulubionego laptopa. Oprócz tego, poznają pewnego towarzyskiego węża i obdarzą go dużym zaufaniem, co okaże się zbyt pochopnym działaniem. Przeżyją również swoją pierwszą poważną kłótnię, której przedmiotem będzie sympatia pewnej dziewczyny z Francji.

„Między nami, misiami” to opowieść o przygodach trzech braci – odważnego i przyjacielskiego Grizza, nieśmiałego Pandy oraz spokojnego i małomównego Lodomira, którzy próbują wspólnie odnaleźć się w wielkim mieście. Ulubionym sposobem przemieszczania się misiów jest formowanie #misiowieży. Są mistrzami selfie, miłośnikami food trucków i niestrudzenie gonią za internetową sławą. Wciąż jednak muszą się wiele nauczyć na temat innych mieszkańców.

„Między nami, misiami” to pierwszy serial Cartoon Network, który powstał na podstawie komiksu. Kreskówka została stworzona przez Daniela Chonga, twórcę m.in. „Toy Story of Terror!” oraz laureata filmowej nagrody Annie, w ramach globalnego programu dla twórców Cartoon Network Studios. Oryginalna, krótkometrażowa wersja tego serialu zdobyła podczas Festiwalu Animacji w Amsterdamie prestiżową nagrodę KLIK!.

Premiera nowych odcinków „Między nami, misiami” 16 maja o godzinie 17:55 na antenie Cartoon Network. Emisja nowych odcinków serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *