Nowe odcinki „Oddbods” na kanale Boomerang

W świecie Oddbods każda, nawet najprostsza czynność zmienia się w pasmo zaskakujących i nieprzewidywalnych zdarzeń. Tak będzie i tym razem, gdy Fuse straci ukochanego pluszaka, a Slick i Zee staną do rywalizacji o rolę w filmie. Nowe odcinki pierwszego sezonu „Oddbods” od poniedziałku, 12 września 2016 roku, na kanale Boomerang.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym dla kanału Boomerang

Kolorowe, futrzaste Oddbods do każdego problemu podchodzą w niepowtarzalny sposób. Wybuchowa mieszanka ich charakterów i barwnych osobowości wnosi wiele humoru nawet do najprostszych, codziennych sytuacji.

Nowe odcinki pierwszego sezonu przyniosą kolejne komiczne skecze z udziałem kolorowych stworków. Czerwony Fuse w wyniku nieporozumienia straci swojego ukochanego pluszowego misia i postanowi za wszelką cenę odzyskać ulubioną zabawkę. Nikt i nic nie będzie w stanie go powstrzymać. Duże wyzwanie czeka również Slick’a, który zacznie marzyć o karierze aktorskiej. Wystartuje nawet w castingu do głównej roli w filmie. Jak się jednak okaże, konkurencja będzie bardzo duża, a na dodatek jednym z głównych przeciwników będzie jego kumpel – zielony Zee. Z nowych odcinków widzowie dowiedzą się także, czy kolorowe Oddbods potrafią przeżyć dzień bez korzystania z nowoczesnych technologii.

Nowe odcinki pierwszego sezonu „Oddbods” od 12 września na antenie Boomeranga. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *