„Skandaliści” z Agnieszką Gozdyrą wracają na antenę Polsat News

Na antenę Polsat News powraca program publicystyczny „Skandaliści”. Premierowe wydanie 1 października 2016 roku o godzinie 20:00. Program poprowadzi Agnieszka Gozdyra.

Na antenę Polsat News, po ponad rocznej przerwie, powraca program „Skandaliści”, który poprowadzi Agnieszka Gozdyra, jego pomysłodawczyni. Gośćmi „Skandalistów” będą osoby poruszające wyobraźnię tłumów: politycy, artyści, ludzie mediów, publicyści. W studiu pojawią się zarówno zwolennicy jak i antagoniści bohaterów wydania.

Formuła programu jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części  do udziału jest zapraszana publiczność, która może zadawać gościowi pytania. W trzeciej – pojawia się gość specjalny bohatera. W trakcie programu pokazywane są niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów gości oraz najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów oraz opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością.

Program „Skandaliści” będzie emitowany na żywo, w soboty o godzinie 20:00 w Polsat News.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *