Nowe odcinki „Pat i świat” w Boomerangu

W domku na przedmieściach mieszka Lola, która ma wspaniałego przyjaciela – kundelka Pata. Bystry piesek otrzymał szczególną misję: dba o to, żeby dziewczynka zawsze cało wychodziła z tarapatów! Już 24 maja na antenie stacji Boomerang zostaną wyemitowane nowe odcinki serialu „Pat i świat”.

Sprawdź godziny emisji serii „Pat i świat” w PROGRAMIE TV

Serial „Pat i świat” zadebiutował w Polsce w 2017 roku. Jest zainspirowany popularną grą Space Dog, w którą zagrały już miliony użytkowników na całym świecie. Produkcja opowiada o przygodach psa Pata i jego właścicielki Loli, która posiada wyjątkową zdolność do pakowania się w kłopoty. W maju na antenie Boomeranga widzowie zobaczą nowe perypetie tego duetu.

Nadchodzi Dzień Mamy. Z tej okazji Lola postanowi samodzielnie stworzyć wyjątkowy prezent. Będzie to naszyjnik, którego kolorowy kamyk przykuje uwagę chytrych ptaszków. Ich lider Guano, chce podstępem wykraść klejnot dla siebie. Los naszyjnika spoczywa w łapkach Pata! A to tylko początek tarapatów w nowym sezonie serialu! Bohaterowie będą również odkręcać kurierską pomyłkę z paczką Loli. Poszukają sposobu na odwrócenie przemiany Guano, który podwędzi dziewczynce cenne pudełko i wypije zawartość znajdującej się w nim substancji. Z tego powodu… zamieni się w postać z supermocami! Pat będzie musiał wykazać się sprytem i zwinnością, aby zapobiec szkodom, jakie chce spowodować szary ptak.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków 2. sezonu „Pat i świat” w poniedziałek 24 maja o 17:30 w stacji Boomerang. Emisja codziennie o 17:30.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *