Wszystkie odcinki serialu „Klangor” dostępne na CANAL+ online

Serial „Klangor” – najnowsza produkcja CANAL+ ORIGINAL – jest w całości dostępny w CANAL+ online. Wszystkie osiem odcinków możesz już teraz oglądać na canalplus.com.

Jeżeli nie możesz oderwać się od serialu i tłumiąc głos rozsądku odpalasz na laptopie odcinek za odcinkiem – to uprawiasz binge-watching. Wraz z zachodzącą od lat zmianą sposobu konsumpcji mediów, zjawisko to staje się coraz bardziej popularne. W taki sposób seriale lubi oglądać chociażby Arkadiusz Jakubik, odtwórca głównej roli Rafała Wejmana w serialu „Klangor”.

Wszyscy, którzy tak jak znany aktor nie są w stanie przyjmować serialu w wydzielonych dawkach, po jednym odcinku, mają teraz możliwość obejrzenia „Klangoru” za jednym zamachem! Intrygująca fabuła osnuta wokół zaginięcia nastolatki na pewno okaże się na tyle wciągająca, że wielu widzów nie spocznie, nim nie pozna rozwiązania zagadki.

Serial „Klangor” spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem zbierając pochlebne opinie dziennikarzy.

Określany był jako „ciekawie się zapowiadający, „przyciągający świetną obsadą”, „z imponującymi zdjęciami”, „intrygujący”. W recenzjach pierwszych odcinków podkreślano, że widz bardzo szybko „wsiąka” w historię opowiadaną w serialu i ma ochotę sięgnąć po kolejny odcinek.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Wszystkie 8 odcinków serialu „Klangor” możesz oglądać już teraz – kiedy chcesz, z kim chcesz, w wygodnej usłudze online canalplus.com. Na stronie znajdziesz też wiele specjalnych materiałow wideo poświęconych serialowi.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *