Nowe odcinki serialu „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” w Cartoon Network

Wielka wyprawa po odnalezienie Złotego Pióra przynosi kolejne wyzwania. Na szczęście wyruszył na nią odpowiedni heros: młody książę Ivandoe, najdzielniejszy jeleń we wszystkich Pięciu Królestwach. Nawet gdyby stchórzył – co nigdy się nie zdarza! – towarzyszy mu giermek Bert. Już wkrótce zmierzą się z centaurem Centikorem. Oglądaj serial „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” w Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji serii „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” w PROGRAMIE TV

Książę Ivandoe to syn szlachetnego króla, Potężnego Jelenia i wspaniałomyślnej Królowej Kristine. Pewnego dnia pojawia się ważne zadanie: trzeba odnaleźć magiczne Złote Pióro. Królewska para dobrze wie, że istnieje doskonały kandydat na przywódcę tej wyprawy, czyli dzielny książę Ivandoe. Jelonek wierzy, że jest najmężniejszy, najprzystojniejszy i najmądrzejszy pod słońcem – nie może być inaczej, skoro jest synem króla! Gdy duma czasem zwodzi głównego bohatera, w sukurs przychodzi mu giermek Bert, mały niebieski ptaszek. Wspólnie uzupełniają się charakterami i umiejętnościami, dzięki czemu znalezienie Złotego Pióra w ich wydaniu to tylko kwestia czasu.

W premierowym 4. sezonie, Ivandoe zrobi wszystko, żeby zaimponować Jezebel – księżniczce złodziei. Co może zrobić na niej wrażenie? Trzeba wykonać coś nieosiągalnego! Razem z giermkiem Bertem postanowią podjąć się wielkiego wyzwania: zmierzą się z potężnym kamiennym centaurem, legendarnym Centikorem. Ten groźny przeciwnik budził postrach w wielu rycerzach, ale Ivandoe nie jest zwykłym wojownikiem. Dzielny jelonek chce zdobyć magiczne łzy Centikora. Jak głosi legenda, leczą one wszystkie dolegliwości. Muszą rozwikłać jedną zagadkę: co sprawi, że centaur zapłacze?

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Oglądaj nowy sezon „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” w Cartoon Network.

Źródło: Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *