Nowe odcinki serialu „Grizzy i lemingi” w Boomerang

Od 4 października br. Boomerang zaprasza na premierę nowych odcinków „Grizzy i lemingi”. Pościg w śniegu? Harce przy Wielkim Murze Chińskim? Lemingi nie znają słowa „niemożliwe”! Wraz z misiem Grizzym wejdą z impetem w 3. sezon serialu, gdzie będą szaleć pod każdą szerokością geograficzną. Emisja codziennie o godzinie 18:30.

Sprawdź godziny emisji serialu „Grizzy i lemingi” w PROGRAMIE TV

Kiedy w pierwszym odcinku serialu mrukliwy Grizzy przejął chatkę leśniczego, chytre lemingi wkroczyły do akcji – rozpoczął się krąg nieskończonych psot! Od tego momentu niebieskie stworki wymyślają nowe sposoby na to, by wykurzyć misia z chatki i przejąć ją dla siebie. Francuska produkcja „Grizzy i lemingi” jest przepełniona zabawnymi gagami, a twórcy ze studia Hari zadbali o to, aby animacja wyróżniała się dynamiką i angażującymi opowiastkami.

W nowym sezonie widzowie spotkają bohaterów podczas podróży po świecie. Jak zwykle w ich przypadku, powodem wyprawy jest niezły bałagan! Lemingi doprowadziły do wybuchu fajerwerków u podnóża chatki, która w ten sposób została wystrzelona w powietrze i… trafiła do rzeki. Nurt rzeki doprowadził postaci do różnych zakątków świata. W pierwszej części nowego sezonu temperamentna grupka trafiła do Chin i zwiedziła Wielki Mur Chiński. Tym razem widzowie zastaną ich na afrykańskim safari i Antarktydzie.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków 3. sezonu „Grizzy i lemingi” już w poniedziałek 4 października o 18:30 w Boomerang. Emisja codziennie o 18:30 w Boomerang.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *