Jesień 2021 w Polsat Play

Bohaterowie codzienności, poszukiwacze przygód i lepszego życia, pasjonaci historii oraz legendy małego ekranu to wszystko jesienią w Polsat Play. Od 1 października w Polsat Play dwie nowości oraz kilkanaście kontynuacji emocjonujących programów cieszących się wielką sympatią widzów.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Play w PROGRAMIE TV

NOWOŚCI: Te programy skupiają się przede wszystkim na historiach zwykłych ludzi. Ukazują życie bez żadnych ozdobników, takim, jakie ono jest, z codziennymi dylematami, ale też sukcesami.

„Sam tata i pełna chata”
Ten familijny serial dokumentalny opowiada o rodzicielskiej trosce i miłości, ale przede wszystkim o losach ojców, którzy samodzielnie wychowują swoje dzieci. Pełen pozytywnych emocji, radości, wzruszeń, dobrego humoru i rodzinnego ciepła program z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń. W serialu pokażemy, jak wygląda dom, w którym dziećmi opiekuje się tylko ich tata, który przejmując wszystkie rodzinne i wychowawcze obowiązki, staje przed trudnym wyzwaniem zastąpienia im obojga rodziców. Nasi bohaterowie, pomimo różnych przeciwności, koncentrują się na pozytywnych rzeczach, nie poddają się, po prostu robią wszystko, aby stworzyć ciepły, rodzinny dom. W programie pokażemy, że samodzielne ojcostwo wymaga również licznych poświęceń. Samodzielny ojciec musi bowiem pogodzić rolę mamy i taty, nauczyć się wszystkich czynności niezbędnych do prowadzenia domu, zaspokoić potrzeby materialne i emocjonalne swoich pociech. I choć nie jest to proste zadanie, bohaterowie serialu starają się ze wszystkich sił, aby ich dzieci były szczęśliwe i miały kochającą rodzinę. Za produkcję serialu odpowiada Inbornmedia.
Premiera: piątek 22.00

„Elektrownia – wielkie wyburzanie”
Nowy serial dokumentalny Polsat Play „Elektrownia – wielkie wyburzanie” opowiada o ludziach, którzy pracują przy największej rozbiórce elektrowni w historii Polski. Aby sprawnie przeprowadzić wyburzenie tak ogromnej inwestycji zaangażowano do tej pracy setki ludzi. To właśnie oni będą bohaterami tego serialu. Barwni, zabawni i charyzmatyczni z pewnością dostarczą widzom wielu pozytywnych emocji. Ciężka praca i spektakularne akcje na placu wyburzeniowym będą przeplatać się z dobrym humorem i codziennym życiem naszych bohaterów. W serialu również nie zabraknie trzymających w napięciu, często niebezpiecznych sytuacji. Widzowie będą mogli zobaczyć gigantyczne, kontrolowane wybuchy czy demontaże potężnych, ważących kilkaset ton metalowych konstrukcji. Producentem serii jest Inbornmedia.
Premiera: wtorek 22.30

KONTYNUACJE: Jesienią widzowie Polsat Play mogą oglądać nowe odcinki seriali i filmów dokumentalnych bijących rekordy popularności: „Hardcorowa miłość”, „Chłopaki do wzięcia”, „Łowca pedofilów”, „Drwale” i „Kloszard story”, programów hobbystycznych: „Kołowrotek” oraz historycznych dokumentów odsłaniających kulisty wojny jak „Poszukiwacze historii” i „Tajna historia XX wieku”.

„Tajna historia XX wieku”
Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Tajna historia XX wieku to kultowy program, w którym Bogusław Wołoszański wprowadzi nas w fascynującą historię XX wieku i odkryje przed nami jej wielkie zagadki.
Premiera: poniedziałek 22.00

„Hardcorowa miłość”
Bohaterkami serialu dokumentalnego Hardcorowa miłość, są kobiety, które zakochały się w mężczyznach z kryminalną przeszłością. Chociaż same są pozytywne, sympatyczne i nie robiące niczego złego, nie potrafią i nie chcą żyć bez swoich ukochanych. Jak to wygląda i dlaczego takich dokonują wyborów?
Premiera: środa 22.30

„Chłopaki do wzięcia”
Młodzi mieszkańcy miast, miasteczek i wiosek mają poważny problem – brak dziewczyn, z którymi można się spotykać i ostatecznie założyć rodziny. Obserwujemy ich codzienne zmagania oraz wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym.
Premiera: niedziela 21:00 (dwa odcinki)

„Polacy za granicą”
W programie poznamy losy wielu naszych rodaków, którzy postanowili szukać szczęścia w rożnych częściach globu. Poznamy ich pasje, ulubione miejsca, jedzenie oraz dowiemy się co robić i czego nie robić jeśli jesteś Polakiem za Granicą.
Premiera: sobota 22:00

„Poszukiwacze historii”
Poszukiwacze historii to dwóch pasjonatów udowadniających, że historia nie musi być nudnym szkolnym przedmiotem. W programie m.in: znajdą wóz pancerny Panhard i odwiedzą bieszczadzkie ostępy, próbując odnaleźć ślady burzliwych walk armii rosyjskiej i austriackiej w okresie I wojny światowej.
Premiera: wtorek 22:00

„Drwale i inne opowieści Bieszczadu”
Twarde życie na peryferiach cywilizacji niesie ze sobą wiele niespodzianek i wyzwań. Kim są ludzie, którzy zrezygnowali z luksusów miejskiego życia? Czego szukają w dziczy i z czym zmagają się na co dzień? Oryginalne portrety jedynych w swoim rodzaju bieszczadzkich drwali.
Premiera: niedziela 22:00

„Łowca pedofilów”
Bezkompromisowi łowcy pedofilów przemierzają Polskę tropiąc przestępców seksualnych i organizują wspólnie z policją zasadzki. Emocjonujący program, który jest odpowiedzą na bolesny i bardzo aktualny problem społeczny.
Premiera: niedziela 22:30

„Kloszard story”
Jak zostaje się bezdomnym? Kloszard Story odpowiada na to pytanie oraz wiele innych: jak będąc bezdomnym można przetrwać zimę? Skąd wziąć jedzenie i ubrania? Gdzie spać? Gdzie się umyć? To problemy, które większości z nas nie dotyczą. Dzięki programowi możemy poznać prawdziwe życie ludzi, którzy żyją wśród nas, a z reguły są zupełnie niewidoczni.
Premiera: piątek 22:30

„Górale”
Niezwykły świat współczesnych polskich górali. Z gór czerpią odwagę, siłę, zręczność oraz zamiłowanie do wolności. Wiedzą, że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą – akceptują, co daje im los, żyją w symbiozie z naturą, górami oraz porami roku. Jak radzą sobie z wyzwaniami XXI wieku?
Premiera: czwartek 21:30

„Budowlańcy”
W programie pojawiają się zarówno profesjonalne jak i mniej profesjonalne ekipy budowlane. Serial pokazuje pracę przy wznoszeniu i remontowaniu budynków… bez cenzury. Dzięki niemu dowiemy się z jak budowlańcy dbają o jakość? Których klientów szanują, a o których wyrażają się w niewybredny sposób? Kto i ile płaci za wykonane prace? Oraz ile naprawdę zarabiają budowlańcy?
Premiera: sobota 21:30

„Rolnicy – tak się żyje u nas na wsi”
Zawód, którego godziny pracy dyktuje przyroda. Rolnik nie może po prostu wziąć wolnego, a w gospodarstwie zawsze jest coś do zrobienia. Seria pokazuje jak wygląda praca w jednym z najtrudniejszych zawodów świata.
Premiera: czwartek 22:30

„Więzienie”
Serial opisuje życie za murami Zakładu Karnego. Współegzystują tam dwie bardzo różne od siebie grupy- skazani i służba więzienna. Jak wygląda życie za kratami? Czy da się tam żyć? Kamera pokaże wszystkie zakamarki zakładu karnego- od celi, po kuchnię, szpital, spacerniak, świetlice terapeutyczne, gabinety psychologów. Będziemy śledzić losy więźniów i ciężką pracę służby więziennej, jaką muszą włożyć w ich resocjalizację. Nie zabraknie momentów mrożących krew w żyłach, jak i humorystycznych.
Premiera: środa 21:30 (2 odcinki)

„Kołowrotek”
Program stworzony nie tylko dla pasjonatów wędkarstwa i dzikiej przyrody. Zostaniemy wprowadzeni w arkana rzemiosła przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii Adama Tańskiego, który podzieli się swoją wiedzą tajemną na temat ryb i ich naturalnego środowiska.
Premiera: niedziela 9:00

„Polski lombard Walusia”
To największy w Polsce lombard, w którym można sprzedać lub zastawić wszystko. Tym biznesem zarządza rodzina Walczaków z Siemianowic Śląskich: Ewa- matka Walusia, Patryk- syn Walusia, Stella- żona Walusia oraz Waluś, czyli Grzegorz Walczak. Waluś w tej branży działa już od 15 lat i wie o niej wszystko. Czy klienci lombardu zaskoczą go swoimi ofertami?
Premiera: poniedziałek 22:30

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *