„You Can Dance – Nowa Generacja” w TVP1

Rodzinny program Telewizji Polskiej „You Can Dance – Nowa Generacja” zmienia dzień i godzinę emisji. Od 3 października widzowie będą mogli oglądać program w każdą niedzielę o godz. 17:15 w TVP1. W piątek, 24 września wyemitowano ostatnie odcinki castingowe tanecznego programu z udziałem uzdolnionych dzieci w wieku 8-13 lat.

Sprawdź godziny emisji audycji „You Can Dance – Nowa Generacja” w PROGRAMIE TV

Spośród ponad 1000 osób jury w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Michał Misha Kostrzewski, wyłoniło 55 najlepszych tancerzy, którzy przeszli do kolejnego etapu – Akademii, którą widzowie zobaczą już w najbliższą niedzielę, 3 października o godz. 17:15 w TVP1.

W trakcie programu w niedzielę wyłonionych zostanie 16 najlepszych uczestników, którzy zaprezentują swoje wyjątkowe umiejętności taneczne w odcinkach studyjnych.

„You Can Dance – Nowa Generacja” jest propozycją stworzoną z myślą o całych rodzinach. Podjęliśmy decyzję o zmianie dnia i godziny emisji właśnie na prośbę rodzin, dla których dotychczasowa pora (emisja kończyła się po 22:20) uniemożliwiała wspólne oglądanie programu. Nowy dzień i godzina została dostosowana przede wszystkim do najmłodszych widzów od 8+, dla których taniec jest nie tylko sposobem na aktywne spędzanie czasu, ale może stać się pomysłem na życie – mówi Jacek Kurski, Prezes Zarządu Telewizji Polskiej.

Podczas Akademii utalentowani tancerze „You Can Dance – Nowa Generacja” będą mieli szansę szlifować swój talent pod okiem najlepszych choreografów w Polsce.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Cały etap zakończy się spektakularnym występem tanecznym uczestników, w którym udział wezmą zaproszeni goście – Cleo, Gromee i Roksana Węgiel. Młodych tancerzy odwiedzą także tancerka Edyta Herbuś i topowa influencerka – Adrianna Skon.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *