Nowe odcinki serialu „Grizzy i lemingi” w Boomerangu

Złośliwe lemingi zrobią wszystko, by uprzykrzyć Grizzy’emu życie w leśniczówce. W nowych odcinkach przerwą jego błogi sen kolejną, głośną imprezą. Bohaterów czeka też chwilowe zawieszenie broni i wspólne poszukiwanie skarbu. Dalszy ciąg przygód Grizziego i lemingów będzie można oglądać na antenie Boomeranga od 12 sierpnia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Okazuje się, że chatka leśniczego, którą wspólnie zamieszkują Grizzy i lemingi, pełna jest nie tylko wielu udogodnień, ale i sekretów. W nowych odcinkach pierwszego sezonu bohaterowie odkryją tajemnicze pomieszczenie, znajdujące się pod podłogą chatki, a w nim wskazówki prowadzące do skarbu. Niedźwiedź i złośliwe stworki postanowią wyruszyć razem na jego poszukiwania.

Pokojowe stosunki między Grizzy’m i lemingami nie potrwają jednak długo, a wszystko dlatego, że małe gryzonie z samego rana zorganizują kolejną zabawę z głośną muzyką. Niedźwiedź nie będzie potrafił wybaczyć im tego, że hałas wybudził go z pięknego snu, w którym był dzielnym rycerzem i właśnie miał chwycić w ramiona swoją ukochaną. W nowych odcinkach Grizzy będzie też cierpiał na okropny ból pleców. Aby uniknąć wysiłku i poradzić sobie z codziennymi czynnościami, postanowi wykraść lemingom sterowanego radiem robota.

Nowe przygody Grizzy’ego i lemingów będzie można oglądać od 12 sierpnia na antenie Boomeranga. Emisja w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 17:20.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *