Nowe odcinki „Transformers: Cyberverse” w Cartoon Network

24 listopada w Cartoon Network pojawią się nowe odcinki „Transformers: Cyberverse”. Konflikt między Autobotami i Decepticonami trwa, a Bumblebee wciąż cierpi na amnezję. Tym razem to na barkach Windblade będzie spoczywał ciężar wypełnienia ważnej misji w zaśnieżonych Himalajach.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Produkcja „Transformers: Cyberverse” przygotowana przez Boulder Media Studio zadebiutowała w tym roku w Cartoon Network. Fabuła serialu koncentruje się na przygodach Bumblebee po utracie pamięci. Superbohatera wspiera w potrzebie Windblade, która spróbuje pomóc przyjacielowi w odzyskaniu brakujących wspomnień, aby mógł wykonać swoją misję na Ziemi.

W nowych odcinkach serialu para Bumblebee-Windblade będzie kontynuowała prace nad zlokalizowaniem Optimusa Prime’a oraz Arki – niezwykłego międzygwiezdnego pojazdu. W związku z tym, że żółty Autobot cierpi na amnezję i nie pamięta, kim jest, ani jak się dostał na tę planetę, to jego partnerka dowodzi akcją. Bohaterowie postarają się wyprzedzić wrogów w poszukiwaniach i trafią do śnieżnych Himalajów, aby przyjrzeć się szczytowi, którego wierzchołek kształtem przypomina ich statek kosmiczny.

Nowe odcinki „Transformers: Cyberverse” pojawią się na antenie Cartoon Network już 24 listopada. Emisja w sobotę 24 oraz w niedzielę 25 listopada o godz. 20:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *