KSW 46 w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI − największego serwisu rozrywki internetowej − mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 46. W pojedynku wieczoru, w rewanżowej walce zmierzy się ikona sportów MMA Mamed Khalidov ze swoim pogromcą, Tomaszem Narkunem. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł.

W sobotę, 1 grudnia br. w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna gala KSW. Widzowie po raz kolejny będą mogli obejrzeć aż 9 walk w klatce. Emocji nie zabraknie nie tylko podczas walki wieczoru. Karta walk jest niezwykle mocna i wszystkie pojedynki zapowiadają fantastyczne widowisko. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Walką wieczoru będzie nazywane „najważniejszym rewanżem w historii KSW” starcie legendy sportów walki Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 Sub) i Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 Sub) w wadze półciężkiej. W pierwszym pojedynku fighterów, niepokonany od 20 starć Mamed Khalidov uległ szczecińskiemu berserkerowi po efektownej walce. Po prawie 9 miesiącach od tamtego momentu przyszedł czas na rewanż, a nadchodzący pojedynek jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportów walki w tym roku.

Emocji dostarczy również pojedynek o pas w kategorii piórkowej, w którym zmierzy się niepokonany dotychczas mistrz KSW kategorii lekkiej Mateusz Gamrot (14-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) oraz japoński mistrz walki w parterze i były mistrz wagi piórkowej Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 Sub). Polak będzie miał okazję zostać pierwszym mistrzem KSW posiadającym dwa tytuły jednocześnie.

W kolejnym pojedynku w Arenie Gliwice naprzeciw siebie staną były mistrz KSW „Rekin” z Łodzi, Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 Sub) oraz zadziwiający kolejnymi występami 20-letni Francuz, Salahdine Parnasse (11-0-1, 1 KO, 4 Sub), który był jednym z odkryć minionego roku w organizacji KSW.

Po roku przerwy do klatki powróci Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub), który na pewno będzie chciał pokazać swój stary dobry styl. „Diabeł Tasmański” zmierzy się z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce’em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub).

Następne ciekawe widowisko w kategorii piórkowej stworzą Roman Szymański (10-4, 1 KO, 3 Sub) i Brazylijczyk Daniel Torres (8-3-1NC, 4 KO, 1 Sub), który dotychczas jest niepokonany w starciach z Polakami.

Kolejnym niezwykle interesującym pojedynkiem w wadze lekkiej będzie walka byłego pretendenta do pasa, Grzegorza Szulakowskiego (9-2, 2 KO, 5 Sub) z uwielbiającym wyzwania Marianem Ziółkowskim (19-7-1, 5 KO, 12 Sub). Nieobliczalny „Szuli” zastępuje w karcie walk Gracjana Szadzińskiego, który doznał kontuzji ręki podczas przygotowań do gali.

Podczas Gali KSW 46 w Gliwicach rękawice skrzyżują były mistrz kategorii piórkowej Artur Sowiński (18-10-2NC, 6 KO, 7 Sub.) i Kamil Szymuszowski (16-5, 2 KO, 4 Sub). „Kornik” wraca do kategorii lekkiej i w tym limicie odbędzie się walka.

Widzowie zobaczą też pojedynek 25-latka z Gdańska, Sebastiana Przybysza (4-1, 2 KO, 1 Sub) oraz Antuna Račicia (21-8-1, 13 Sub). W walce w kategorii koguciej Polak spróbuje zatrzymać rozpędzonego „Killera” z Dubrovnika.

W walce otwierającej galę KSW 46 w kategorii półśredniej zmierzą się wrocławianin Michał Michalski (6-3, 2 KO, 1 Sub) i niepokonany Krystian Kaszubowski (6-0, 1 KO, 1 Sub).

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *