7. sezon serialu „Blondynka” w TVP1

Nowa odsłona serialu „Blondynka” to kontynuacja opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kubus i mieszkańcach wsi Majaki. W roli tytułowej widzowie ponownie obejrzą Natalię Rybicką.

Sprawdź godziny emisji serialu Blondynka w PROGRAMIE TV

Wypadek Sylwii Kubus i tournee Dawida w szóstym sezonie, sprawiły, że ich związek dojrzeje do poważnych decyzji. Będą myśleli o poważnym byciu razem i o ślubie. Niespodziewanie w życiu Sylwii pojawi się jeszcze jeden mężczyzna, który wywoła w spore zamieszanie…

W Majakach cały czas coś się dzieje. Doktor Fus i Jasiunia odzyskują dom, lecznicę i święty spokój. Ale czy zamieszkają w nim? Doktor tryska energią, optymizmem, w głowie ma mnóstwo pomysłów i inicjatyw. Jasiunia obawia się, że nie nadąży za małżonkiem.

Wójtowi Traczykowi marzy się kariera wyższego szczebla, ale do swojej decyzji będzie musiał przekonać Oksanę. Czy to się uda?

Po romansowych wpadkach z podpułkownik Kaśką, Manej i Majka rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Spróbują odbudować związek, w którym znajdzie się miejsce na zaufanie, miłość i szacunek. Jagna i Andrzej będą musieli się sprawdzić w roli świeżo upieczonych rodziców. Przed nimi nieprzespane noce, walka z kolkami i lęk przed wszelkimi chorobami. Tylko jedna tylko para: Auguścik i Elvirka wiodą w Majakach spokojne życie. Ona spełnia się w salonie fryzjerskim, a „Michałek” stoi na straży naturalnych zasobów leśnych…

W siódmym sezonie pojawi się kilka nowych postaci. Życie Sylwii Kobus skomplikuje kapitan Drucki. Biznesmen Błażej Sikora będzie namawiał byłego wójta Marcela Traczyka do powrotu do polityki, a trzej koledzy ze studiów doktora Fusa, członkowie zespołu muzycznego „Bystra Woda”,  który stworzyli w czasie swoich studiów trochę namieszają w Majakach.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

„Blondynka” TVP1, 2 grudnia (niedziela) godz. 20.15.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *