Premiera seriali „Patolog” i „Rekrut” w AXN

Niereformowalny patolog sądowy postara się odkryć wszystkie tajemnice swoich niecodziennych pacjentów w serialu Patolog, a gwiazda Castle, Nathan Fillion, powróci jako policyjny nowicjusz po 40-tce w nowej produkcji Rekrut.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

Serial Patolog to historia doktora Daniela Harrowa, patologa sądowego, który za nic ma wszelkie autorytety. Jest inteligentny i błyskotliwy, a przy tym bardzo skuteczny w swojej pracy. Za punkt honoru postawił sobie poznanie prawdy o wszystkich swoich zmarłych pacjentach. Jest zdeterminowany, by każdej ofierze dać głoś i ujawnić, co było przyczyną jej śmierci, dzięki czemu potrafi rozwiązać nawet najbardziej nieprawdopodobne sprawy. Harrow skrywa jednak pewną mroczną tajemnicę, która może zagrozić nie tylko jego karierze, ale też bezpieczeństwu jego i jego najbliższych. Serial Patolog widzowie AXN będą mogli oglądać od wtorku 27 listopada o 23:00.

Rekrut to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana, który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie – chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę – życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. Premiera serialu Rekrut we wtorek 11 grudnia o godz. 22:00. Kolejne odcinki we wtorki o 22:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *