Nowe odcinki „Yo-Kai Watch” na antenie Cartoon Network

Dzielny Nate powraca, by śledzić niegodziwe występki Yo-Kai i rozwiązać problemy wywołane przez psotne stworki. Nowe odcinki pierwszego sezonu japońskiej kreskówki „Yo-Kai Watch” od 1 sierpnia 2016 roku w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Podczas wycieczki do lasu Nate uruchomił tajemniczy mechanizm i wszedł w posiadanie magicznego zegarka, który pozwala mu dostrzec istoty niewidoczne dla innych ludzi – stworki Yo-Kai. Niektóre z nich są przyjazne dla ludzi, jednak pozostałe to wyjątkowo okropne istoty. Od tamtej pory Nate wraz z przyjaciółmi przemierza miasto i próbuje naprawiać szkody wyrządzone przez psotne Yo-Kai.

W nowych odcinkach chłopiec i jego kumple będą mieli pełne ręce roboty. Złośliwe stworki dalej panoszą się w mieście dokuczając ludziom i wprowadzają wielki chaos. Za ich sprawą woda w gorących źródłach stanie się nieznośnie gorąca, a mama Nate’a sama bezwiednie zje wszystkie potrawy, które przygotowała na obiad dla całej rodziny. Jakby tego było mało, główny bohater odkryje, że Yo-Kai opanowały także Katie i wszystkich kolegów z jego klasy. Czy uda mu się uratować przyjaciół? Odpowiedź w sierpniu na antenie Cartoon Network.

Yo-Kai Watch to hitowa japońska kreskówka, która powstała w oparciu o grę wideo. Kolejne premierowe odcinki pierwszego sezonu w Cartoon Network już od 1 sierpnia. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *