7. sezon „The Walking Dead” od 24 października na kanale FOX

Kanał FOX i spółka Fox Networks Group, ogłosili międzynarodową premierę siódmego sezonu serialu „The Walking Dead”. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany jednocześnie w ponad 125 krajach świata, oprócz Stanów Zjednoczonych, gdzie produkcja pojawi na antenie stacji AMC 23 października. Długo wyczekiwana przez fanów na całym świecie premiera nowej serii już w poniedziałek, 24 października 2016 roku, na kanale FOX, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w USA.

„The Walking Dead” oficjalnie uznane zostało za najbardziej pożądany serial na świecie, wygrywając w globalnym badaniu przeprowadzonym wśród przedstawicieli przemysłu telewizyjnego (Global Average Demand Rating). Szósta odsłona ekranizacji kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana zgromadziła przed telewizorami średnio o 37% więcej widzów na całym świecie, niż sezon poprzedni, zapewniając tym samym „The Walking Dead” pozycję lidera wśród produkcji emitowanych na międzynarodowych rynkach FOX.

Wraz z serialem „The Walking Dead” FOX jako pierwszy wprowadził model globalnej premiery. Stacja jest jedynym międzynarodowym nadawcą, który stosuje tę strategię na dużą skalę.

Tak jak w przypadku sezonów poprzednich, 16 odcinków najnowszej odsłony „The Walking Dead” wyemitowanych zostanie w dwóch częściach: pierwszych osiem epizodów międzynarodowa widownia śledzić zacznie od 24 października, a pozostałe powrócą na ekrany telewizorów w lutym 2017 roku.

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *