Radio TOK FM ruszyło z emisją w Bydgoszczy i Rzeszowie

W piątek, 22 lipca 2016 roku około godziny 13:00, Radio TOK FM rozpoczęło nadawanie w Bydgoszczy i Rzeszowie na częstotliwościach odpowiednio 98,5 MHz oraz 93,6 MHz. Mieszkańcy obu tych miast i ich okolic mogą słuchać autorskich programów stacji oraz najświeższych wiadomości ze świata, kraju i regionu zgodnie z aktualną ramówką rozgłośni.

Bardzo cieszymy się, że od dziś mieszkańcy Bydgoszczy i Rzeszowa mogą włączyć Radio TOK FM nie tylko w internecie, ale też w swoich radioobiornikach. Od dawna chcieliśmy poszerzyć nasz zasięg o nowe częstotliwości i dotrzeć do kolejnych słuchaczy. Wiemy, że wiele osób z tych regionów czekało na pojawienie się naszej stacji w eterze – wszystkim zaproponujemy wiele interesujących audycji i ciekawych wiadomości – mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM. – Obecność w Bydgoszczy i Rzeszowie to dla nas także okazja do bliższego przyjrzenia się sprawom tych miast i ich mieszkańców – we wszystkich już ponad 20 miejscowościach nadawania TOK FM staramy się być jak najbliżej lokalnych wydarzeń i angażować w najważniejsze sprawy regionu, oddając im przestrzeń na naszej antenie.

Dzięki uruchomieniu nadajników w Bydgoszczy i Rzeszowie Radio TOK FM jest obecne w 22 obszarach miejskich. Poprzednio – w sierpniu ub.r. stacja rozpoczęła nadawanie w Białymstoku i Częstochowie, a w marcu 2016 roku poszerzyła zasięg w województwie łódzkim dzięki nowemu nadajnikowi w Sieradzu / Zduńskiej Woli. Rozgłośni można też słuchać w: Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Elblągu, Lublinie, Kielcach, Gdyni, Wrocławiu, Opolu, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Płocku, Krakowie i Radomiu.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *