Nowe osoby w dziale online Grupy Eurozet

Paula Korbecka została Product Managerem Działu Online Grupy Eurozet. Do redakcji wiadomości serwisu internetowego radiozet.pl dołączyła Marta Trepczyńska.

Paula Korbecka będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektem „Magazyn 120 sekund”. Pod tą roboczą nazwą kryje się internetowy serwis opinii, w którym użytkownicy będą mogli wypowiadać się na bieżące tematy społeczne i polityczne w formie prezentacji wideo. Projekt ten otrzymał wsparcie finansowe Google w ramach funduszu Digital News Inititive (DNI). Do jej obowiązków będzie należeć też koordynacja międzynarodowych projektów realizowanych w ramach struktur koncernu Lagardere oraz współpraca z biurem reklamy Grupy Eurozet.

Paula Korbecka zajmuje się zarządzaniem projektami i produktami internetowymi od 10 lat. W latach 2011-2015 była Project Managerem w Grupie Agora S.A., gdzie zajmowała się m.in. rozwojem serwisu GazetaPraca.pl. Ostatnio pracowała w GoldLine, gdzie również była Product Managerem.

Z kolei Marta Trepczyńska została redaktorką wiadomości serwisu radiozet.pl. Przez ostanie 4 lata była związana z redakcją „Faktu”, gdzie zajmowała się tematami politycznymi.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *