Nowe pasmo i wiosenne nowości w Radiu Plus

„Prywatka z Radiem Plus”, „Historie, Które Warto Nucić” oraz „Podsumowanie tygodnia wg Rafała Ziemkiewicza” to wiosenne nowości w ramówce Radia Plus. Ponadto od 1 kwietnia 2016 roku w nawiązaniu do nowego sloganu stacji pasmo codzienne między godziną 9:00 a 16:00 zmienia nazwę na „Radio Plus – Przeboje z Nutą Nostalgii”.

„Prywatka z Radiem Plus” nadawana będzie od 2 kwietnia w każdą sobotę o godzinie 20:00. W audycji, którą poprowadzi Katarzyna Kozimor, usłyszeć będzie można największe przeboje z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Ponadto słuchacze będą mieli możliwość pozdrawiania na antenie i dedykowania piosenek.

Od 3 kwietnia w każdą niedzielę o godzinie 17:00 Monika Borysow zaprosi na audycję muzyczno-rozrywkową „Historie, Które Warto Nucić”. Przedstawiane będą wywiady z artystami, których utwory można usłyszeć w Radiu Plus, a także historie największych przebojów, ilustrowane muzyką.

Od marca stałym elementem piątkowych poranków Radia Plus „Kto Rano Wstaje” jest „Podsumowanie tygodnia wg Rafała Ziemkiewicza”. Gospodarz audycji przedstawia w niej subiektywne zestawienie najważniejszych wydarzeń politycznych minionego tygodnia.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *