Premiera „eska360” w ESKA TV i na eskaGO.pl

W sobotę, 2 kwietnia 2016 roku o godzinie 17:00, ESKA TV i platforma multimedialna eskaGO pokażą premierowo pierwszy koncert zrealizowany pod szyldem „eska360”. Gwiazdą, która rozpocznie cykl koncertów, będzie Margaret.

Premiera projektu „eska360” odbędzie się równolegle w obu kanałach – telewizyjnym i internetowym. Dodatkowo platforma eskaGO umożliwi internautom wybór podglądu z 4 kamer. Oglądający będą mogli w czasie rzeczywistym sami przełączać kamery, czyli decydować o perspektywie, z jakiej chcą oglądać koncert.

3 kwietnia o godzinie 11:00 ESKA TV wyemituje powtórkę. Ponadto od momentu premiery internauci będą mogli za darmo i bez ograniczeń oglądać wydarzenie na platformie eskaGO.

Koncert Margaret został zarejestrowany 17 marca br. Wzięli w nim udział najwięksi fani gwiazdy, którzy zdobyli zaproszenia w konkursach organizowanych na platformie eskaGO, w „Najlepszym Programie” w ESKA TV oraz na antenie Radia ESKA. Margaret na swoim profilu na Facebooku osobiście zapraszała fanów do udziału w konkursach.

Premierę koncertu Margaret wspiera kampania promocyjna realizowana w Radiu ESKA, ESKA TV, eskaGO.pl, eska.pl, mediach społecznościowych, a także w innych mediach należących do Grupy ZPR Media.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *