Nowe przygody „Ben 10” w Cartoon Network

Ben Tennyson z pomocą swojego Omnitrixa znów ratuje świat z opresji. W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu chłopiec będzie musiał powstrzymać potężnego potwora, który chce przejąć władzę nad światem. Emisja premierowych odcinków „Ben 10” w poniedziałek, 5 grudnia 2016 roku o godzinie 17:50, w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Ben Tennyson wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem przemierzają świat swoim kamperem. W trakcie podróży Bena czeka wiele bardzo różnorodnych wyzwań. Jednego dnia bohater musi sprawdzić się w roli opiekunki dla dzieci i zająć spotkanym podczas wakacji chłopcem, a innym razem mierzy się z groźnymi, czarnymi charakterami. Z pomocą kosmitów Ben stanie do walki z potężnym potworem, który będzie chciał przejąć władzę nad światem, korzystając z mocy ukrytej w magicznej kapsule czasu.

Wielkie wyzwania czekają również Gwen. Dziewczynka razem z główny bohaterem wybierze się do nocnego parku rozrywki. Aby wytrzymać całą noc bez snu, Ben postanowi wezwać na pomoc swoich kosmitów. Jednak ich zachowanie wywoła lawinę nieszczęść, którą Gwen spróbuje powstrzymać, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli.

Premiera kolejnych odcinków pierwszego sezonu nowej odsłony „Ben 10” 5 grudnia na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *