Gala „KSW 37” za 39,99 zł w Multimedia

3 grudnia 2016 roku podczas Gali „KSW 37” w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski przywita powracającego do walk MMA rapera Popka. Swoich tytułów w trzech mistrzowskich starciach bronić będą dwaj najdłużej panujący mistrzowie wagi ciężkiej Karol Bedorf i półśredniej Borys Mańkowski oraz znany ze znakomitych pojedynków w wadze piórkowej Artur Sowiński. Multimedia Polska udostępni swoim abonentom dostęp do Gali w systemie pay-per-view za 39,99 zł.

Dostęp do transmisji abonenci Multimedia Polska będą mogli wykupić bezpośrednio poprzez dekodery telewizji cyfrowej na kanale 10, w Biurach Obsługi Klienta, poprzez eBOK lub pod numerem infolinii 345 345 345. Początek transmisji planowany jest o godzinie 19:00.

Jeden z gwiazdorów polskiej sceny muzycznej zdecydował się na powrót do MMA, w którym startował w 2008 roku, i po 8 latach znów podejmie rękawice. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem naprzeciw Popka(2-1, 2 KO) stanie nie kto inny, a najsilniejszy człowiek na świecie. Mariusz Pudzianowski (9-5, 3 KO, 2 Sub) pierwszy raz w karierze będzie musiał podnieść się po dwóch porażkach z rzędu, które zgotowali mu Peter Graham i Marcin Różalski.

Źródło: Multimedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *