Nowe przygody „Kumpli z dżungli” na antenie Boomeranga

Nieustraszony pingwin Maurice i jego przyjaciele znów muszą stawić czoła niebezpieczeństwom, które czają się w puszczy. W nowych odcinkach bohaterowie staną twarzą w twarzą ze swoimi największymi wrogami. Premiera drugiego sezonu serialu „Kumple z dżungli – na ratunek!” w poniedziałek, 26 września 2016 roku, w Boomerangu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Jeśli ktoś w dżungli ma kłopoty, zawsze może liczyć na Maurice’a. Bohater nazywany przez mieszkańców puszczy „Wielkim tygrysim wojownikiem” jest odważnym i energicznym liderem, który zawsze pomaga rozwiązywać nawet największe problemy. Prowadzi też swoją brygadę ku nowym, fascynującym przygodom.

Drugi sezon wielokrotnie nagradzanej animacji „Kumple z dżungli – na ratunek!” to świeża porcja perypetii nieustraszonego Maurice’a i jego ekipy. Główny bohater często będzie musiał korzystać ze swojej znajomości sztuk walki, a jego dzielni towarzysze – Junior, Miguel, Gilbert, Batricia i Fred zawsze będą gotowi, by wyruszyć na ratunek wszystkim mieszkańcom dżungli, którzy potrzebują pomocy. W nowych odcinkach członków ekipy czeka również wielka niespodzianka, którą przygotują dla nich Al i Bob. Co tym razem wymyśli ten niezawodny duet ropuch?

Premiera drugiego sezonu serialu „Kumple z dżungli – na ratunek!” na antenie Boomeranga w poniedziałek, 26 września. Emisja nowych odcinków codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *