„Nowe przygody Rodziny Addamsów” i „Gwiezdne wrota” od lutego w TV Puls

Jeszcze w lutym w TV Puls premierę będą miały dwa seriale: czarna komedia „Nowe przygody Rodziny Addamsów” oraz produkcja science fiction „Gwiezdne wrota”. Premiera pierwszego z nich w poniedziałek, 24 lutego, o godzinie 18:00, a drugiego w środę, 26 lutego, o godzinie 17:00.

Serial „Nowe przygody Rodziny Addamsów” przedstawia życie kochającej się rodzinki ekscentryków, którzy uwielbiają posmak grozy. Jego bohaterami są szarmancki ojciec rodziny Gomez z nieodłącznym cygarem, jego demoniczna żona Morticia, złośliwe dzieci Pugsley i Wednesday, wujek Fester, przerażający służący Lurch oraz babcia. To kolejna, pełna czarnego humoru adaptacja kultowego komiksu amerykańskiego rysownika Charlesa Addamsa. Do najgłośniejszych filmowych adaptacji należą serial „Rodzina Addamsów” z lat 60. oraz kultowe już dziś filmy Barry’ego Sonnenfelda pod tym samym tytułem.

Z kolei serial „Gwiezdne wrota” przedstawia wyprawy do innych światów przez tajemnicze wrota, pilnie strzeżone przez wojsko. Szefem ekspedycji jest pułkownik Jack o’Neill grany przez Richarda Deana Andersona, który zasłynął z głównej roli w serialu „MacGyver”. Serial jest kontynuacją filmu Rolanda Emmericha pod tym samym tytułem, z Kurtem Russellem w roli głównej.

TV Puls wyemituje wszystkie 65 odcinków „Nowych przygód Rodziny Addamsów” oraz dwa pierwsze sezony serialu „Gwiezdne wrota”.

„Nowe przygody Rodziny Addamsów”

Premiera: poniedziałek, 24 lutego, godzina 18:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Gwiezdne wrota”

Premiera: środa, 26 lutego, godzina 17:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *