Nowe przygody Wujcia Dobra Rada w Cartoon Network

Wujcio Dobra Rada spieszy z pomocą wszystkim dzieciom, które potrzebują pomocy. Tym razem będzie szukał najlepszych sposobów na czkawkę i nieśmiałość, a następnie spróbuje uratować Stefka Pizzę przed Zębową Wróżką. Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu będzie można oglądać od poniedziałku 27 lutego na antenie Cartoon Network.

Magiczny krewny wszystkich dzieci na świecie robi wszystko, by uratować dzieciaki nawet z największych tarapatów. Przemierzając świat razem ze swoją ekipą, znajduje rozwiązanie każdego problemu. W nowych odcinkach trzeciego sezonu spróbuje odkryć najskuteczniejszy sposób na pozbycie się uciążliwej czkawki, która utrudnia dziecku życie. Innym razem nauczy wstydliwą dziewczynkę, jak radzić sobie z nieśmiałością i nabrać pewności siebie. Pomocy będą też potrzebować członkowie jego drużyny. Stefek Pizza jest prześladowany przez Zębową Wróżkę, Wujcio zrobi wszystko, by się jej pozbyć i uratować swojego przyjaciela.

Nowe odcinki przyniosą też kolejne, dalekie podróże. Tym razem Wujcio odwiedzi Biegun Północny, a wszystko po to, by spełnić marzenie dzieci i zorganizować wielką bitwę na śnieżki. Czeka go niebezpieczna wyprawa do dżungli w poszukiwaniu legendarnego MacGuffin’a.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Wujcio Dobra Rada” w poniedziałek 27 lutego na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:35.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *