Kanały telewizyjne, które powinien znać każdy fan sportu

Każdy odbiorca chce mieć dostęp nie tylko do kanałów informacyjnych, ale także do tych, które pomagają rozwijać zainteresowana i zapewniają rozrywkę. Nie dziwi więc fakt, że operatorzy poszerzają swoje oferty o nowe, dostosowane do potrzeb różnych klientów, programy. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się te o tematyce sportowej. Uwielbiasz oglądać polską piłkę nożną i tenisowe turnieje wielkoszlemowe? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszym najnowszym tekstem! Przestawiamy w nim kanały telewizyjne, które powinien znać każdy fan sportu.

Eurosport

Eurosport to absolutna klasyka wśród fanów sportu. Stacje (Eurosport 1, Eurosport 2 i Eurosport HD) docierają do ponad 100 mln ludzi na całym świecie! Skąd taka popularność? Przede wszystkim dzięki różnorodności. W ramówce stacji, coś dla siebie znajdą fani wszystkich dyscyplin sportowych. Eurosport prowadzi transmisje m.in. z meczów Ligi Europy UEFA, Bundesligi, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Mistrzostw Świata i Europy w łyżwiarstwie figurowym, Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, Mistrzostw Świata w lekkoatletyce, Turniejów Wielkiego Szlema, Vuelta a Espania, Rajdu Dakar oraz Igrzysk Olimpijskich. Do tego, ze stacją współpracują najlepsi dziennikarze oraz byli sportowcy, m.in. Tomasz Hajto, którzy pełnią funkcję ekspertów i komentatorów.

Eleven

Kanały Eleven (Eleven HD, Eleven Extra, Eleven Sport HD), oferowane w Polsce m.in. przez https://telewizjaswiatlowodowa.pl/telewizja-swiatlowodowa, działają od niedawna (start w 2015 roku), mimo to już należą do ulubionych stacji fanów sportu. Zastanawiasz się dlaczego? Przede wszystkim dzięki bogatej ofercie dla wielbicieli piłki nożnej. Eleven transmituje mecze (wraz z polskim komentarzem) m.in. Serie A, Primiera Division, Pucharu Ligii Angielskiej, Scottish Premiership, La Ligi, Tarczy Wspólnoty oraz Jupiter Pro League. Oprócz transmisji, w ofercie pojawiają się też serwisy informacyjne oraz programy analizujące i komentujące najważniejsze spotkania. Jaka jest największa zaleta Eleven? Kanał nadawany jest w rozdzielczości HD i technologii multiscreen przez cała dobę!

Sportklub

Kolejnym kanałem który zasługuje na Twoją uwagę, jest działający w większości krajów środkowoeuropejskich Sportklub. W ramówce programu znajdziesz transmisje m.in. z austriackiej Bundesligi, Copa Libertadores de América (międzynarodowych rozgrywek między klubami piłki nożnej z Meksyku i krajów Ameryki Południowej), włoskiej ligi siatkówki mężczyzn, męskich turniejów tenisowych rangi ATP 250, międzynarodowej serii turniejów pokerowych czy hiszpańskiej ligi koszykówki. Do tego, na Sportklub, dostępne są retransmisje, magazyny oraz programy z analizami ekspertów, a także wywiady z czynnymi (lub przebywającymi na sportowej emeryturze) atletami, piłkarzami oraz siatkarzami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *