Nowe seriale dla całej rodziny w ROMANCE TV

W listopadzie stacja Romance TV zaprasza na hitowe seriale: premierę drugiego sezonu „Fritzie – niebo musi poczekać” o losach chorej na raka nauczycielki, która nie poddaje się przeciwnościom losu, serial familijny „Zwierzyniec doktor Mertens” o sympatycznej doktor weterynarii, która w swojej pracy z ZOO doświadcza wielu wzruszających, ale i niebezpiecznych sytuacji, oraz „Diagnozę Betty” – serial medyczny z uwielbianą przez widzów Anniną Helenthal w roli głównej. Listopad w Romance TV to wieczory pełne emocji historie filmowych do oglądania dla całej rodziny.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

We środy, od 10 listopada o godz. 20.00 Romance TV wyemituje drugi sezon nowego serialu obyczajowego „Fritizie – niebo musi zaczekać”. W tym sezonie Fritizie zaczyna chemioterapię, odchodzi od męża i przeżywa namiętną miłość do Milosa, która okaże się równie wielka, co krótkotrwała. Czy uda jej się pogodzić ze Stefanem? Z kolei w dni powszednie, od 18 listopada o godz. 21.55 stacja pokaże serial familijny „Zwierzyniec doktor Mertens” o sympatycznej doktor weterynarii w miejscowym ZOO, która z poświęceniem opiekuje się zwierzęcymi pacjentami, niezależnie od tego, czy jest to śmiertelnie chory pingwin, czy niedożywiony mały lampart. Dzikie zwierzęta są nieobliczalne, a jej praca pełna niebezpiecznych sytuacji. Dodatkowo emocji dostarcza jej rodzina – mąż i dzieci.

Ostatnim hitem listopada w Romance TV jest uwielbiany przez widzów i emitowany na specjalne życzenie serial medyczny „Diagnoza Betty” o przygodach przebojowej pielęgniarki, w rolę której wciela się Annina Helenthal. Będzie pokazywany w dni powszednie, od 26 listopada o godz. 21.55.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *