Nowe sezony „Flasha”, „Kości” i „Agentów NCIS: Los Angeles” w AXN

20 lutego w AXN najszybszy człowiek świata stanie do walki ze złem w 3. sezonie serialu „Flash”. 16 lutego, zaledwie miesiąc po amerykańskiej premierze, AXN pokaże finałowy sezon przygód antropolog dr Temperance „Bones” Brennan i agenta FBI Seeleya Bootha w produkcji „Kości”. Kolejne misje grupy do zadań specjalnych będzie można śledzić w 8. sezonie serialu „Agenci NCIS: Los Angeles”, który pojawi się na kanale AXN 14 lutego.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

„Flash” to serial stworzony na podstawie komiksu DC Comics pod tym samym tytułem. Pewnej nocy, w wyniku nieudanego eksperymentu naukowego, życie Barry’ego Allena (w tej roli Grant Gustin) zmienia się bezpowrotnie. Po eksplozji w laboratorium STAR Labs i uderzeniu piorunem główny bohater zapada w śpiączkę, a po wybudzeniu odkrywa, że potrafi przemieszczać się z prędkością błyskawicy. Wykorzystuje swoje zdolności i postanawia chronić mieszkańców Central City przed złoczyńcami z nadprzyrodzonymi mocami jako superbohater Flash. W 3. sezonie serialu Barry musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej podróży w czasie i zmian wprowadzonych w rzeczywistości. Premiera 3. sezonu serialu „Flash” w poniedziałek 20 lutego o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.

Serial „Kości” to historia grupy antropologów z waszyngtońskiego Instytutu Jeffersona, którzy pomagają FBI rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw. Na czele zespołu stoi dr Temperance „Bones” Brennan (Emily Deschanel), która często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. Na co dzień „Bones” jest partnerką w życiu i w pracy agenta specjalnego FBI, Seeleya Bootha (David Boreanaz), który jest całkowitym przeciwieństwem jej racjonalnego podejścia do życia. Razem tworzą duet, który potrafi rozwiązać zagadkę każdego morderstwa. W finałowym 12. sezonie produkcji, Bones i Booth poprowadzą śledztwo w sprawie ich dawnego współpracownika, dr. Zachary’ego Uriaha „Zacka” Addy’ego, który w ostatnim odcinku poprzedniej serii powrócił jako seryjny morderca. Premiera 12. sezonu serialu „Kości” w czwartek 16 lutego o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 21:00.

„Agenci NCIS: Los Angeles” to kolejny spin-off przygód elitarnej jednostki marynarki wojennej, wyspecjalizowanej w tajnych zadaniach. Grupa złożona z agenta specjalnego G. Callena (Chris O’Donnel), byłego komandosa Samuela Hanna (LL Cool J) i młodszej agentki Kensi Blye (Daniela Ruah) oraz detektywa Marty’ego Deeksa przenosi się w najdalsze zakątki globu i bierze udział w niebezpiecznych śledztwach. W najnowszym sezonie Agenci NCIS udadzą się do Syrii na misję, która zakończy się dla nich walką o życie. Będą też musieli ponownie stawić czoła zdrajcy we własnych szeregach. Premiera 8. sezonu serialu „Agenci NCIS: Los Angeles” we wtorek 14 lutego o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy wtorek o godzinie 21:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *