Reportaż „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać” w Polsat News

W najbliższą środę, 18 stycznia, o godzinie 23:00, Polsat News wyemituje reportaż Ewy Żarskiej „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać”. Jest to drastyczna historia pedofila, który w internetowej korespondencji przez lata opisuje swoją bestialską działalność – rzekome porwania, gwałty i morderstwa kilkuletnich dziewczynek. Pedofil był już poszukiwany w latach 2008-2013 jednak sprawa została umorzona ze względu na brak możliwości ustalenia miejsca pobytu podejrzanego.

Reportaż jest podsumowaniem półrocznej pracy dziennikarki Polsat News, Ewy Żarskiej, która w tym czasie bez problemu ustaliła gdzie mieszka i pracuje bohater reportażu. Zdaniem psychiatry-seksuologa badającego pedofilów tak szczegółowo opisywane wielogodzinne gwałty, duszenia dzieci, czy ćwiartowania ciał nie są fantazją autora i musiały być przez niego dokonane. Dziennikarka Polsat News w trakcie swojego śledztwa dotarła również do informacji, że w 2009 roku policja ustaliła dokładny adres zamieszkania i dane kontaktowe podejrzanego, jednak przez 7 lat dane te nie zostały wykorzystane.

2 stycznia 2017 roku na wniosek Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry sprawę odwieszono i rozpoczęły się procedury, które mają doprowadzić do postawienia Krzysztofa P. przed wymiarem sprawiedliwości i zweryfikowania tego co przez lata opisywał.

Po emisji reportażu „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać” w studiu Polsat News będzie przeprowadzona rozmowa z ekspertami.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *