Nowe sezony „Pozytywki” i „SuperLudzi” w Super Polsacie

10 marca w Super Polsacie wystartują nowe sezony programów „Pozytywka SuperMagazyn” oraz „SuperLudzie”. Niezmiennie drugą edycję „Pozytywki” poprowadzi Alżbeta Leńska, a czwartą edycję „SuperLudzi” Maciej Dowbor. Przed nami spotkanie z niezwykle inspirującymi osobami niepełnosprawnymi, a także relacje z miejsc i wydarzeń związanych bezpośrednio z szeroko pojętą tematyką niepełnosprawności.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Super Polsat

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Pozytywki” dowiemy się, jak sztuki walki pozytywnie wpływają na samoocenę. Młodzież, którą odwiedzimy pokaże, że taekwondo jest dobrym sposobem na to, aby wyjść z domu, nabrać pewności siebie i pokazać światu swoją siłę. Pokażemy także integracyjny plac zabaw, który powstał dzięki takim ludziom jak Spartanie – grupie długodystansowych biegaczy, którzy zbierają pieniądze dla niepełnosprawnych dzieci.

Poznamy również historię niepełnosprawnego Kuby i jego taty, Jacka, którzy wbrew wszystkiemu żyją tak jak chcą i spełniają wspólnie swoje marzenia. A na koniec, napijemy się pysznej kawy w kawiarni, która daje pracę osobom z autyzmem.

W kolejnym sezonie programu „SuperLudzie” poznamy nowych, inspirujących bohaterów. Pierwsi z nich to Krzysztof Jarzębski i Bartosz Bierowiec. Krzysztof to prawdziwy długodystansowiec – na swoim rowerze przejechał już dziesiątki tysięcy kilometrów po całym świecie. Ale zanim jego pasją stał się rower – odnosił spore sukcesy w niezwykle wymagającej dyscyplinie, jaką jest dziesięciobój. To człowiek, który osiągnął już bardzo wiele, ale nadal chce pokonywać samego siebie, ponieważ sport napędza go do życia. Drugi bohater – Bartosz Bierowiec – także nie wyobraża sobie życia bez sportu i ciągłych wyzwań. Od dziecka towarzyszył tacie na łódce i to od niego zaraził się miłością do żeglarstwa. Obecnie, jego główną sportową pasją są biegi narciarskie, które zazwyczaj trenuje wspólnie ze swoim synem. Bartosz to głodny wyzwań optymista wciąż stawiający sobie nowe wyzwania.

„Pozytywka SuperMagazyn” w każdą niedzielę od 10 marca o godz. 10:30.
„SuperLudzie” w każdą niedzielę od 10 marca o godz. 11:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *