Nowe sezony serialowych hitów Czwórki

W poniedziałek 4 marca Czwórka rozpocznie emisję nowych sezonów przebojowych produkcji – „Septagonu”, „Policjantek i Policjantów” oraz „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” – które będzie można oglądać w ich stałych pasmach.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

O godz. 18 od poniedziałku do piątku emitowany będzie drugi sezon serialu „Septagon”, którego oglądalność podczas emisji pierwszej serii rosła z tygodnia na tydzień, w finale przekraczając milion widzów. „Septagon” to oryginalny polski format łączący elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, a opowiadający o pracownikach tytułowego biura detektywistycznego i prowadzonych przez nich śledztwach. W nowym sezonie pojawią się nowe postaci i poszerzone zostaną wątki związane z życiem prywatnym i uczuciowym bohaterów. W rolach głównych wystąpią m.in. Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński, Paweł Jeziółkowski, Elżbieta Lisowska-Kopeć i Wojciech Zygmunt. Producentem serialu jest firma Tako Media.

Sprawdź godziny emisji serialu „Septagon” w PROGRAMIE TV

Od poniedziałku do piątku o godz. 19 emitowane będą premierowe odcinki dziesiątego już sezonu „Policjantek i Policjantów”, w minionym sezonie mogących się pochwalić udziałami w rynku na poziomie 12,5%. W nowej serii oprócz zmian na komendzie i w składzie patroli, widzowie mogą się spodziewać wielu zwrotów akcji w życiu zawodowym i prywatnym bohaterów. W stałej obsadzie serialu pojawi się Laura Samojłowicz , która dołączy do odtwórców ról znanych z poprzednich sezonów: MariuszaWęgłowskiego, Magdy Malcharek, Bogusława Kudłka, Magdy Szczepanek, Pawła Monsiela, Wojciecha Sukiennika, Anny Kukawskiej, Maryli Morydz, Bartka Piekarskiego, Małgorzaty Kałuzińskiej i Macieja Tomaszewskiego.

Sprawdź godziny emisji serialu „Policjantki i Policjanci” w PROGRAMIE TV

O godz. 20 od poniedziałku do czwartku Czwórka zaprasza na premiery serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, którego poprzedni sezon uzyskał rekordową oglądalność, sięgającą średnio 1,9 mln widzów i 12,2% udziałów w rynku (SHR All 4+), co zapewniło Czwórce pozycję wicelidera w paśmie emisji serialu. W nowym sezonie do stałej obsady „Sprawiedliwych…” – którą stanowią m.in. Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek , Michał Mrozek, Urszula Bogucka, Tomasz Radawiec, Gabriela Oberbek , Magdalena Margulewicz , Michał Kitliński, Agata Skórska, Sasza Reznikow, Przemysław Kapsa , Marika Tomczyk – dołączą Monika Mrozowska i Jędrzej Taranek.

Sprawdź godziny emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w PROGRAMIE TV

Producentem „Policjantek i Policjantów” oraz „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” jest ATM Grupa.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *